Životní styl

10. listopadu 2020 14:27

redakce Prima Zoom

Dana Syslová: V numerologii mám, že se mi nic špatného už nestane

Osud známou herečku, kterou můžete vídat jako Jarku v seriálu Sestřičky Modrý kód, rozhodně nešetřil a sáhla si na do svých psychických i fyzických sil.

Herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód prožila několik životních tragédií. Milovaný manžel, herec Vlastimil Hašek jí zemřel v náručí a krátce nato se jejich syn Jiří, kterému bylo pětadvacet let, oběsil. Při běžné preventivní gynekologické prohlídce jí lékaři zjistili, že má rakovinu, musela podstoupit operaci a sérii chemoterapií.

Musela v sobě najít hodně vnitřní síly a odhodlání, aby všechny kruté životní nástrahy dokázala překonat. „První roky jsem prožila jakoby v mlze,“ svěřila se s odstupem let o období, kdy během několika měsíců přišla o své dvě největší životní lásky. Její muž měl nemocné srdce, se kterým se léčil. Lékaři ho na víkend propustili domů, jenže další den ho postihl infarkt, na který skonal. A ona byla přímo u toho. O důvodu, proč se zanedlouho poté syn rozhodl dobrovolně opustit pozemský svět, se spekulovalo. Objevovaly se zprávy, že neunesl tátovu smrt, což ale herečka vyvrátila. „To je nesmysl. Syn byl přecitlivělý a trpěl depresemi,“ prohlásila herečka, která si trápení prožila i v dětství, když vyrůstala bez svého vlastního otce.

Tátovo jméno bylo doma tabu

Maminka Dany Syslové se za druhé světové války zamilovala do francouzského zajatce, s kterým ji počala. Než se ovšem Dana narodila, milenci se rozešli a víckrát už se neviděli. Tátovo jméno bylo u nich doma tabu. Celá léta žila v domnění, že je mrtvý, což ale nebyla pravda. Herečka se tak po něm vydala pátrat na vlastní pěst. „Byla jsem v Paříži a zkoušela ho najít. Byla jsem ve vojenském archivu, ale zmizel beze stopy,“ povzdechla si.

Budoucnost vidí pozitivně

Trvalo dlouhou dobu, než se s ranami osudu dokázala vyrovnat. Dnes, jak sama přiznává, je se vším smířená, k minulosti už se nechce vracet a dívá se dopředu. „Spousta věcí v našich životech není náhoda a nejdou ovlivnit. Jsou podle mě dané a je jen na nás, zda události přijmeme takové, jaké jsou, nebo ne,“ uvedla herečka.

Svou budoucnost vidí pozitivně. „Když už člověk přežije všechny ty věci a chce žít dál, dojde k nějakému zklidnění a harmonii. Já to mám dokonce i v numerologii, že teď už se nic nestane a konečně můžu žít klidně. Tak jsem si řekla, že pokud mně budou sloužit nohy, oči a sluch a nebudu nemocná, tak si ten život ještě budu užívat,“ dodala Dana Syslová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.