Electro Word

Také vám připadá, že zima už je nekonečně dlouhá a nemůžete se dočkat jara? Přivítejte ho v plné kráse, se sametově hebkou pokožkou, dokonale upravenou hřívou vlasů a zářivým úsměvem. S naší širokou nabídkou produktů péče o tělo to nebude žádný problém. S kupónem Prima nákupy navíc nyní získáte 20% slevu na veškeré produkty péče o tělo od značek Braun, Rowenta, Remington a Oral B.

Hlavní je milovat a neptat se proč, říká Victor Hugo. Když se začínáme ptát proč, je to většinou moment, kdy už je po lásce. Nevěra, nedostatek citu nebo zrada, to jsou většinou hlavní důvody, proč s partnerem zpřetrhat vztahy.

Vadilo vám, že dýchá? Vítejte v klubu, nejste sami. Přečtěte si další důvody, proč se s někým rozejít kvůli zdánlivé malichernosti a připadat si jako totální exot.

1) Miloval mě moc

Odpověď člověka, který se bojí intimity a mezilidských vztahů, dá se říci. Někdy je za tím strach z rychlého posunu vztahu, jindy je to nedostatek citu k tomu druhému. Ale jedno víme jistě, když partner miluje moc, je to otravné. "Nedalo se to snést, to věčné objímání a 1000 zpráv denně, jak se mám," vzpomíná Alena, která se rozcházela úprkem po třech měsících.

2) Cinkání příboru o zuby

"Kdykoliv jedla, při každém soustu narazila příborem o přední zuby. Zpočátku jsem si toho ani nevšiml, ale měsíce utíkaly a najednou jsem ten zvuk zaslechl. Několik týdnů jsem to přecházel, pak jsem ji několik měsíců prosil o to, aby si na to dávala pozor. A společně s ostatními problémy jsem to nakonec vzal jako důvod k rozchodu," říká Mirek, který si od té doby dává pozor na to, jak velké zuby má jeho partnerka. S bobrem by mu to určitě neklapalo.

3) Jedna kobliha k snídani

"Žiju s mým synem sama, v pozdější době už u nás začal přespávat můj přítel. Každé ráno šel koupit rohlíky a pro sebe jednu koblihu. Nikdy se nezeptal, jestli si někdo z nás nedá, nikdy ji nenabídl. Vždy ji snědl sám. Po několika měsících už jsem to nevydržela a vyrazila s ním dveře," vzpomíná Zdislava. Ta si pana "jeden koblih, prosím" už domů nepustila.

4) Dopis od kolegyně

"Nějakou dobu jsem tušila, že se něco děje. Přítel chodil pozdě z práce, z práce si šel ještě zaběhat a doma trávil co nejméně času. Po několika týdnech jsem mu projela mobil, kde nic nebylo. Když jsem mu uklízela věci z batohu, kam si dával špinavé oblečení z posilovny, narazila jsem na dopis od jeho kolegyně. V něm bylo milostné vyznání pro něj a bylo poznat, že se k něčemu schyluje. Ta kolegyně je lesba. Moc dlouho jsem nečekala a zahájila rozchodové řízení," vypráví Lucie.

5) Ospravedlňování nevěry

"Během našeho čtvrtého rande jsme se dostali k tématu nevěry. Během pěti minut jsem dostala přednášku o tom, jak je nevěra vlastně v pořádku. Nutno podotknout, že to bylo naše poslední rande. Nehodlám něco takového riskovat," usmívá se Jolana.

6) Chování k číšníkovi

"Zaluskal na číšnika v restauraci, a když číšník nereagoval, ještě na něj zařval. To byl večer, kdy jsme se viděli poprvé a naposledy," vzpomíná Věra.

7) Vyhazování odpadků

"Jeli jsme společně autem po dálnici, moje nová přítelkyně dopíjela kávu v kelímku. Najednou stáhla okénko a kelímek vyhodila. V tu dobu nejspíš netušila, že třídím odpad, ale přijde mi, že to není o ekologii, ale o slušném vychování. Byl to pro mě takový šok, že jsem se s ní do dvou dnů rozešel," říká Martin, který od té doby téma ekologie zavede během prvního rande.

8) Používání slova "buchta"

"Dlouho před tím, než jsme se sešli na opravdové rande, jsme byli v kontaktu přes Facebook, kde si můžete zjistit o druhém spoustu informací. Během večeře jsme se začali bavit o ženě, kterou jsme znali oba dva. Po nějaké chvíli se ukázalo, že kdykoliv mluví o jakékoliv ženě, nazývá ji "buchtou". V 21. století nazývat ženy buchtou? To už jsem nevydýchala. Jak by se asi vyjadřoval o mně?" vzpomíná Květa.

Sdílejte článek
Štítky nevěra buchta Facebook krása příběh marnivé důvody k rozchodu randění Rowenta Victor Hugo Remington Arms

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.