Životní styl

21. října 2018 10:25

Martina Čerňanská

FABIA YOU FEST nabídne skvělý hudební program, ale i odpočinkovou AVON Dream Zone pro ženy

Prima COOL a televize ÓČKO připravují třetí ročník festivalu pro všechny fanoušky hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion i fresh foodu. V pořadí již druhý letošní FABIA YOU FEST se uskuteční v sobotu 3. listopadu v prostorách Průmyslového paláce v Praze.

Návštěvníci se mohou těšit na skvělý hudební i doprovodný program, ve kterém nebudou chybět interpreti, jako jsou Slza, Vojta D., Sima, Dara Rolins, Adam Mišík, Celeste Buckingham, Emma Drobná, Emma Smetana, Milan Peroutka a kapela Perutě, ATMO Music nebo Jakub Děkan. Celodenní program potom završí Paulie Garand a jeho Special Show. Titulárním partnerem letošního festivalu je ŠKODA AUTO.

FABIA YOU FEST nabídne kromě skvělých hudebních vystoupení také spoustu zábavy pro celou rodinu. Dámy jistě ocení AVON Dream Zone s celou řadou odpočinkových aktivit. Budou se moci nechat nalíčit, zaplést si copánky s kanekalonem, nalakovat a ozdobit si nehty nebo vyzkoušet čokoládovou masáž rukou. Chybět nebude ani aplikace ozdobných kamínků na obličej nebo airbrush. Kreativní pak budou workshopy, ve kterých návštěvnice naučí vyrobit krásné čelenky nebo zajímavě přetvářet trička. Na závěr pak jistě využijí možnost vyfotit se ve fotokoutku. Celou dámskou zónou bude provázet moderátor Petr Vágner, který na podiu přivítá například zpěvačku Sharlotu, Emmu Drobnou nebo Emmu Smetanu, chybět ale také nebude několik módních přehlídek. Ani pánové nepřijdou zkrátka, pro ty bude připravena Men zóna s ochutnávkou alkoholických nápojů nebo barber shop.

Pro teenagery bude potom připravena gaming zóna, kde si budou moci zapařit nejrůznější hry nebo se potkat s youtubery Luboš Je Celkem Fajn, Annou Šulc nebo Housem. Spoustu aktivit a zábavy v gaming zóně nabídne také společnost Hasbro. Transformers doslova ovládnou celou zónu a nabídnou hraní s novou filmovou řadou Bumblebee nebo focení s transformerem v životní velikosti. Živé Monopoly si pak budou moci návštěvníci zahrát v úplné novince Cheaters edition, chybět ale nebudou ani další Hasbro gaming produkty.

V dětské zóně se budou moci zase děti vyřádit na skákacím hradu, vyzkoušet si surf trenažér, populární airbrush tetování nebo chůdy, skákacího panáka či poskládat maxi kostky se značkou Haribo. Chybět nebudou nejrůznější workshopy pro malé i velké, ochutnávka bonbonů s rozpoznáním jednotlivých příchutí, ani medvídci Haribo v životní velikosti.

Partnerem letošní akce je ŠKODA AUTO, která si pro návštěvníky připravila hned několik aktivit. Jednou z nich je například možnost usednout do profesionálního rallye simulátoru závodního speciálu FABIA R5, ve kterém se mohou pokusit o pokoření zlatého času, zajetého továrním pilotem Janem Kopeckým v rámci soutěže Natři Honzu. Na místě budou i ŠKODA RC modely, na závod s nimi mohou návštěvníci akce vyzvat třeba svého oblíbeného youtubera. Chybět nebudou učňovské prototypy vozů, zhotovené samotnými studenty Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO, které vycházejí z aktuálně nabízeného portfolia modelů značky ŠKODA. Cílem jejich vývoje je rozvíjet kreativitu a technickou kompetenci studentů během jejich studia a odborné praxe.

V průběhu celého dne si budou moci návštěvníci vychutnat hned několik skvělých hudebních vystoupení a autogramiád oblíbených interpretů. A co by to bylo za festival bez dobrého jídla? Food zóna nabídne nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Těšit se mohou na cestu kolem světa se specialitami ze všech jeho koutů, ať už se jedná o americkou, českou či vietnamskou kuchyni.

Hlavním partnerem akce je Magistrát hlavního města Prahy. Akci připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion. Více informací o akci naleznete ZDE. Vstupenky v prodeji v síti Tickeportal nebo na GoOut.

Sdílejte článek
Štítky festival Škoda Fabia Dara Rolins Emma Smetana Praha Adam Mišík Emma Drobná Avon ŠKODA AUTO a.s. Palais de l'Industrie Óčko Celeste Buckingham

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.