Životní styl

11. března 2020 16:00

Petra Kloidová

Marek Němec se vrací do Modrého kódu. Kdy ho uvidíte na obrazovkách?

Bývalá hvězda Modrého kódu, která před dvěma lety divákům otevřela svět nemocnice v Rubavě, se vrací zpět na místo činu. Herec a divadelní režisér Marek Němec opráší roli svéhlavého Davida Hofbauera, který okouzlil hlavně televizní divačky. Kdy ho fanoušci mohou vidět v televizi?

Sexy lékař, jenž svým kouzlem osobnosti dokázal zamotat hlavu leckteré ženě v nemocnici stejně tak, jako se rychle dostat do problémů, to byl David Hofbauer. Drzého chirurga si zahrál divadelní režisér a herec Marek Němec a ztvárnil charakter, který se v českém seriálovém světě objevil poprvé. Není divu, že televizní charakter talentovaného chirurga s kouzlem osobnosti, jenž sám trpěl bipolární afektivní poruchou, okouzlil diváky a divačky na první dobrou.

Marek Němec, hvězda Modrého kódu, na kterého divačky nezapomněly

"Nikdo s ním nevydrží, je to egocentrický sobec, který se za svou chorobu trochu schovává, že je nemocný a to soužití by bylo těžké, ale ještě jsme mu vnukli mírnou dávku "Aspergera", takže se soustředí na svou práci a nic ho nezajímá. Umím si představit, že kdyby to hrál hodně dobrý a pěkný herec, tak to bude velice atraktivní," smál se během rozhovoru v roce 2017 Marek Němec při popisu postavy Davida Hofbauera. Ten si ale přes svou psychickou chorobu a obrovské ego nemohl nevšimnout krásné sestry Mery.

Představitel Hofbauera, Marek Němec, následně opustil Modrý kód, aby se mohl věnovat režijním povinnostem, ale divačky na něj nezapomněly. Na přání diváků se tak Marek Němec do seriálu vrátí! „Diváci se mohou těšit na návrat Marka Němce do role doktora Davida Hofbauera, který se v podzimních premiérových dílech do seriálu Modrý kód téměř po dvouleté pauze vrátí,“ sdělila za TV Prima ředitelka obsahu Lenka Hornová. Už na podzim se můžeme těšit, jak bude Mary reagovat na to, až se ve dveřích objeví muž, který ji zlomil srdce.

Modrý kód slaví třetí výročí

Oficiální návrat charismatické postavy, která v Modrém kódu začínala, tak může být skvělou oslavou výročí televizního seriálu, protože Modrý kód oslaví 25. března již třetí výročí od zahájení vysílání. U této příležitosti zařadí televize Prima do vysílání kromě premiérových dílů také reprízy seriálu.

„Od března budou moci diváci Primy seriál Modrý kód sledovat úplně od začátku. Do vysílání totiž zařazujeme tento oblíbený seriál z lékařského prostředí od prvních dílů, a diváci si tak budou moci připomenout, jak to na rubavském urgentu vlastně začalo. Úplně první díl i s oblíbeným Davidem Hofbauerem odvysíláme 23. března ve 21.35 hodin. Reagujeme tak na poptávku z řad našich věrných diváků seriálu Modrý kód,“ uvedla Lenka Hornová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.