Momentky z královské svatby: Kdo neuhlídal šaty a kdo zlobil?

Ani královská svatba, která podléhá přísnému protokolu, se nevyhne menším trapasům a momentům, které rozhodně nejsou naplánované.

Ke královské svatbě se vždy upírají pohledy z celého světa. A nejinak tomu bylo i v pátek, kdy královna Alžběta II. provdala další ze svých vnuček, tentokrát dceru svého syna Andrewa. Princezna Eugenie (28) si řekla ano s manažerem Jackem Brooksbankem (32) na hradě Windsor. Nejspíš jste už viděli fotografie usmívajících se novomanželů, krásné nevěsty v kočáře nebo oficiální portrét novomanželů s královskou rodinou a družičkami. My máme pro vás momentky, které jste možná ještě nevidělli. A protože ani královská svatba, která podléhá přísnému protokolu, se nevyhne některým nedopatřením, jsou mezi nimi i docela vtipné záběry. Nutno dodat, že k některým z nich z velké části přispěl i prudký vítr, s nímž se museli svatební hosté vypořádat.

Jack zápasící s prstenem

Chudák Jack Brooksbank. Navléct princezně Eugenii prsten před zraky tolika lidí nebylo jen tak. Navíc byl opravdu nervózní a chvíli s navlékáním na prst bojoval. Oba novomanželé to ale naštěstí vzali s humorem.

Rošťák George

Pro děti je svatební ceremoniál dlouhý a nudný, a tak vymýšlejí různé lumpárny. Prince George našel tentokrát spojence ve své starší sestřenici Savannah, ale často si vystačil i sám. Například během focení mládenců a družiček doprovázejících nevěstu, kdy dělal různé grimasy.

Rozzářená Eugenie

Může nevěsta vypadat šťastněji? Takto se Eugenie tvářila, když procházela ulličkou k oltáři po boku svého otce, prince Andrewa.

Kate jako Marylin Monroe

Vítr byl opravdu silný a často nevypočitatelný. Mnohým ženám odnášel klobouky a Kate se díky němu mohla na chvilku cítit jako Marilyn. Naštěstí sukni zachytila včas a zdá se, že její okolí si vůbec ničeho nevšimlo.

Odhalené pozadí

Další ze svatebních hostů se bohužel vítr nepodařilo zkrotit včas a ukázala světu mnohem víc, než měl vidět.

Nenápadná, ale slavná družička

Na královských svatbách bývají mezi družičkami a mládenci doprovázejícími nevěstu většinou nejmladší členové královské rodiny a děti ze zámožných rodin spřízněných s královskou rodinou. Na svatbě Jacka a Eugenie se mezi družičky zařadila i pětiletá dcerka zpěváka Robbieho Williamse Theodora Rose (v první řadě vlevo, vedle jednoho z mládenců). Robbie a jeho žena se s princeznou Eugenií a její sestrou Beatrice přátelí už dlouhá léta a na svatbu dorazili i s Robbieho maminkou.

Krásná Demi

Celebrity milují královské svatby, takže Robbie Williams zdaleka nebyl jedinou známou osobností. Dorazila například i Demi Moore, které to ve vínových šatech opravdu slušelo.

I modelky milují svatby

Modelka Kate Moss vyrazila na svatbu princezny Eugenie se svou dospívající dcerou Lilou Grace, která se sama už také pohybuje v modelingu.

Cara v pánském stylu

A aby těch modelek nebylo málo, dorazila i Cara Delevingne, která na takto slavnostní událost zvolila lehce výstřední model v pánském stylu.

Sdílejte článek
Štítky svatba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.