Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Momentky z královské svatby: Kdo neuhlídal šaty a kdo zlobil?

Ani královská svatba, která podléhá přísnému protokolu, se nevyhne menším trapasům a momentům, které rozhodně nejsou naplánované.
Vydáno: 16.10.2018
Momentky z královské svatby
Momentky z královské svatby Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ke královské svatbě se vždy upírají pohledy z celého světa. A nejinak tomu bylo i v pátek, kdy královna Alžběta II. provdala další ze svých vnuček, tentokrát dceru svého syna Andrewa. Princezna Eugenie (28) si řekla ano s manažerem Jackem Brooksbankem (32) na hradě Windsor. Nejspíš jste už viděli fotografie usmívajících se novomanželů, krásné nevěsty v kočáře nebo oficiální portrét novomanželů s královskou rodinou a družičkami. My máme pro vás momentky, které jste možná ještě nevidělli. A protože ani královská svatba, která podléhá přísnému protokolu, se nevyhne některým nedopatřením, jsou mezi nimi i docela vtipné záběry. Nutno dodat, že k některým z nich z velké části přispěl i prudký vítr, s nímž se museli svatební hosté vypořádat. 

Jack zápasící s prstenem

Jack Brooksbanks
Jack Brooksbanks
profimedia.cz

Chudák Jack Brooksbank. Navléct princezně Eugenii prsten před zraky tolika lidí nebylo jen tak. Navíc byl opravdu nervózní a chvíli s navlékáním na prst bojoval. Oba novomanželé to ale naštěstí vzali s humorem.

Rošťák George

Princ George
Princ George
profimedia.cz

Pro děti je svatební ceremoniál dlouhý a nudný, a tak vymýšlejí různé lumpárny. Prince George našel tentokrát spojence ve své starší sestřenici Savannah, ale často si vystačil i sám. Například během focení mládenců a družiček doprovázejících nevěstu, kdy dělal různé grimasy.

Rozzářená Eugenie

Eugenie s tatínkem
Eugenie s tatínkem
profimedia.cz

Může nevěsta vypadat šťastněji? Takto se Eugenie tvářila, když procházela ulličkou k oltáři po boku svého otce, prince Andrewa. 

Kate jako Marylin Monroe

Kate a její sukně
Kate a její sukně
profimedia.cz

Vítr byl opravdu silný a často nevypočitatelný. Mnohým ženám odnášel klobouky a Kate se díky němu mohla na chvilku cítit jako Marilyn. Naštěstí sukni zachytila včas a zdá se, že její okolí si vůbec ničeho nevšimlo. 

Odhalené pozadí

Kdo ukázal obří kalhotky?
Kdo ukázal obří kalhotky?
profimedia.cz

Další ze svatebních hostů se bohužel vítr nepodařilo zkrotit včas a ukázala světu mnohem víc, než měl vidět.

Nenápadná, ale slavná družička

Theodora Rose Williams
Theodora Rose Williams
profimedia.cz

Na královských svatbách bývají mezi družičkami a mládenci doprovázejícími nevěstu většinou nejmladší členové královské rodiny a děti ze zámožných rodin spřízněných s královskou rodinou. Na svatbě Jacka a Eugenie se mezi družičky zařadila i pětiletá dcerka zpěváka Robbieho Williamse Theodora Rose (v první řadě vlevo, vedle jednoho z mládenců). Robbie a jeho žena se s princeznou Eugenií a její sestrou Beatrice přátelí už dlouhá léta a na svatbu dorazili i s Robbieho maminkou.

Krásná Demi

Demi Moore
Demi Moore
profimedia.cz

Celebrity milují královské svatby, takže Robbie Williams zdaleka nebyl jedinou známou osobností. Dorazila například i Demi Moore, které to ve vínových šatech opravdu slušelo.

I modelky milují svatby

Kate Moss
Kate Moss
profimedia.cz

Modelka Kate Moss vyrazila na svatbu princezny Eugenie se svou dospívající dcerou Lilou Grace, která se sama už také pohybuje v modelingu. 

Cara v pánském stylu

Cara Delevingne
Cara Delevingne
profimedia.cz

A aby těch modelek nebylo málo, dorazila i Cara Delevingne, která na takto slavnostní událost zvolila lehce výstřední model v pánském stylu.

Článek je zařazen v: svatba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama