Životní styl

25. července 2019 10:00

Martina Čerňanská

Na podzim se máte na Primě na co těšit. Jaké novinky se chystají?  A na co mají nejraději naši moderátoři?

Již tradičně uprostřed léta představila skupina Prima podzimní vysílací schéma. A již tradičně se na akci sešla spousta celebrit a to jak herců z vašich oblíbených seriálů či našich moderátorů.

Jedna ze žhavých novinek podzimu bude show MARTA, kterou nebude provázet nikdo jiný než úspěšná zpěvačka Marta Jandová. Koho přivítá v prvním dílu?

Na obrazovky se také vrací TEMNÝ KRAJ, s úplně novými příběhy. Můžete se těšit na dalších sedm případů sériových vražd inspirovaných skutečnými událostmi. Ty se svými kolegy řeší elitní kriminalista Petr Kraj.

Na podzim nebude chybět ani seriál MODRÝ KÓD, KREJZOVI s novými posilami nebo show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. A to rozhodně není vše! Na co dalšího se můžete těšit? Dozvíte se přímo zde:

Podobné články

A na jaké primácké seriály se nejraději dívají naši moderátoři?

Roman Šebrle je klasik si jako spousta dalších diváků si oblíbil seriál Krejzovi či Modrá kód a jeho kolegyně Eva Perkausová si nenechala ujít žádný díl Černých vdov.

Moderátorky Odpoledních zpráv Sandra Parmová a Monika Košínová Leová mají také jasno: „Já přijdu domů, jdu vařit večeři a zapnu televizi. Takže vidím Velké zprávy, pak Divošky, Top Star a pakl volně navazují seriály, takže já sleduji opravdu všechno,“ říká Sandra. To Monika nejraději sleduje Česko Slovensko má talent a to nejen proto, že je milovnice tance a právě taneční výkony umí nejvíce ocenit. A právě v nové řadě této talentové soutěže uvidíte speciálního a velmi nečekaného hosta!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.