Životní styl

22. listopadu 2016 12:34

redakce Prima Zoom

Pálava Wellness

V pátek 1. listopadu otevřel Aqualand Moravia novou zónu Pálava Wellness plnou vychytávek, které vám zaručí jedinečné wellness zážitky. Na co se v novém wellness můžete těšit?

Pálava opravdu dostála svému jménu. Rozkládá se totiž z části na terase, odkud je skvělý výhled na CHKO Pálava a Novomlýnská jezera. Celý prostor na vás dýchne atmosférou jižní Moravy a vína. Ve vnitřní části si budete připadat jako na procházce vinařskými stezkami.

Dominantou celého Pálava Wellness je venkovní finská sauna. Má kapacitu 100 osob, je vybavena dřevěnými lavicemi, osvětlená LED osvětlením a vytápěná dvěma velkými kamny. Výjimečná je sauna především výhledem, který zprostředkovávají panoramatická okna, díky kterým máte během saunování jedinečný výhled na Pálavu a novomlýnská jezera.

Jedinečný wellness zážitek vám zaručí sněhová jeskyně. Dokonale se zde zchladíte a ovlažíte se opravdovým sněhem. Ve sněhové jeskyni se teplota pohybuje kolem -1 °C. Jeskyně je dekorována umělými skalami, které jsou zasypány sněhem, středem místnosti pak vede chodníček pro vaše pohodlí. Pobyt ve sněhové jeskyni bude pro všechny jistě výjimečným zážitkem.

Součástí vnitřních prostor nového wellness je tepidarium, kde si budete připadat jako v moravském sklípku. Chladno jako ve sklepě vám tady ale opravdu nebude, naopak krásně se zde prohřejete a díky elektrickému krbu, ve kterém příjemně praská dřevo, skvěle zrelaxujete. Součástí prostoru jsou samozřejmě příjemná, pohodlná lehátka.

Že jste ještě nevyzkoušeli zážitkové sprchy? V Pálava Wellness je určitě musíte zkusit. Najdete zde rovnou dvě a jejich funkce vás určitě uspokojí. Sprchy postupně mění barvy i intenzitu sprchování a vy tak můžete vyzkoušet tropickou sprchu, jemné mlžení, boční masáž nebo niagárský déšť.

Pro rychlé zchlazení poslouží venkovní ochlazovací sprchy a vědra. Hned po východu ze sauny se můžete zchladit studenou vodou ze sprchy a pro odvážlivce přímo z vědra!

Venkovní vířivka s masážními lehátky a přelivovým žlábkem! Tak tomu se říká luxus pro náročné. No jen si to představte, ležíte v teplé vířivce plněné termální vodou na střeše budovy s výhledem do okolí na Pálavu a Novomlýnská jezera! No není to báječné?

Kneippovu lázeň jste si u nás už mohli vyzkoušet a najdete ji i v Pálava Wellness. Čtyři vaničky Kneippova chodníku najdete ve venkovní části wellness. Dvě jsou plněny studenou a dvě teplou vodou.

Ve venkovní části Pálava Wellness najdete také suchý Kneippův chodník. Skládá se ze čtyř suchých vaniček, ve kterých je umístěn přírodní materiál pro masáž chodidel.

Reklamní sdělení

Sdílejte článek
Štítky jezero jeskyně Jihomoravský kraj wellness Aqualand Moravia sprcha Pálava CHKO Pálava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.