Pražská restaurace SaSaZu vám umožní poznat opravdovou Asii

Naučte se vařit asijská jídla od šéfkuchaře Andyho Tana nebo poznejte tajemství legendární tržnice Sapa. Školy vaření se zúčastnila i topmodelka Daniela Peštová.

Oblíbená asijská fusion restaurace SaSaZu není jen místem, kam se můžete zajít skvěle najíst. SaSazu má pro má všechny fanoušky asijské kuchyně připraveny také další zážitky. Můžete se naučit vařit s šéfkuchařem Andy Tanem nebo se vydat na prohlídku pražské tržnice Sapa.

Veškeré zážitky, které SaSaZu nabízí vám umožní poznat autentické chutě a vůně asijského kontinentu a poznat nečekané a báječné kombinace, které tato kuchyně nabízí. Pomyslně tak procestujete opravdovou Asii s jejími neopakovatelnými barevnými a chuťovými kombinacemi. Všechny zážitky, které SaSaZu nabízí, je také možné darovat těm, na kterých vám záleží, ve formě dárkového poukazu. Ty se dají koupit přímo v restauraci nebo online.

Dárkové poukazy

  1. Kurzy vaření Probíhají jednou měsíčně v průběhu sobotního odpoledne (cca 12:00 až 14:00). Pod vedením šéfkuchaře a jeho asistentů se naučíte přípravu tří tradičních asijských pokrmů a namíchání jednoho koktejlu. K účasti na kurzu je nutné zakoupení poukazu Experience voucher Cooking School a následná registrace na jeden z plánovaných termínů. Tento voucher je také skvělým vánočním dárkem pro každého, kdo by se rád zdokonalil v přípravě asijských jídel a naučil se něco nového. V případě zájmu je také možné domluvit si individuální termín pro skupinku vašich přátel nebo pracovní tým. Voucher stojí 3100 Kč. „Kurzy vaření dělám moc rád, protože tak mohu lidem, které to zajímá, přiblížit tajemství asijské kuchyně a jejích autentických ingrediencí. V průběhu kurzu je naučím principy asijského vaření, a když pak budou vařit doma, jejich jídla už nikdy nebudou chutnat fádně,“ říká Andy Tan. Kouzlu asijské kuchyně a Andyho kuchařského umění propadla také topmodelka Daniela Peštová, která se kurzu zúčastnila. “Doma všichni milujeme asijskou kuchyni, a tak jsem moc ráda, že jsem se od Andyho mohla naučit něco nového. Třeba jak zkombinovat výrazné chutě a barvy typické pro jihovýchodní Asii. Škola vaření s Andym by určitě byla skvělá také jako odpolední nebo večerní program s přáteli,” řekla topmodelka Daniela Peštová.
  2. Výlet do tržnice Sapa V jarních a letních měsících se kuchaři z restaurace vydávají na výlety do známé tržnice Sapa, aby účastníkům přiblížili autentické chutě, vůně a pohostinnost, kterou tato asijská tržnice nabízí. V průběhu návštěvy tak ochutnáte kávu připravenou jako ve Vietnamu, místní specialitu Bánh cuốn, nejlepší grilovanou kachnu nebo neobvyklé sladkosti. Dozvíte se také, kde kupovat kvalitní ingredience, čerstvé mořské plody a exotické ovoce. Voucher může být skvělým dárkem pro někoho, kdo rád cestuje, vaří a poznává nové vůně a chutě. Cena voucheru je 1500 Kč.
  3. Taste of SaSaZu Ochutnávkové menu pro dva, které představuje dokonalý průřez tím, co asijská fusion kuchyně nabízí. Perfektní dárek k Vánocům nebo narozeninám. Cena voucheru je 2100 Kč.

V SaSaZu je také možné zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 1000 Kč.

Více na:

https://www.sasazu.com/en/vouchers

www.sasazu.com

https://www.facebook.com/RestaurantSaSaZu/

https://www.instagram.com/sasazu_restaurant/


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.