Příběh Petra: Trojka s mužem mi zachránila vztah s přítelkyní

Navštěvuje nás jednou za měsíc nebo klidně víckrát. Naše domluva nám zachránila vztah.

V roce 2015 jsme byli s přítelkyní už několik let a náš vztah se dostal do pasti, která dřív nebo později nemine asi žádné partnerství. Denní stereotyp nás ubíjel hlavně v romantickém životě. Dovolil jsem, aby starosti a potřeby rodiny převálcovaly náš sexuální život. Fyzické sblížení pro nás oba už tehdy nebylo žádnou prioritou našich životů. Sex jsme měli jednou za měsíc, a to jsem v odhadu velice optimistický.

Románek, který mi vyrazil dech

Když jsme oslavovali Nový rok, přítelkyně se opila tak, že v podstatě odpadla ve chvíli, když jsme přijeli domů. Odnesl jsem ji v jejích lesklých šatech, položil na postel a v tu chvíli jí vypadl z ruky mobil. Mobil jsem bezmyšlenkovitě sebral a z nějakého záhadného důvodu jsem se rozhodl podívat se, co se v jejím mobilním životě odehrává, ačkoliv to normálně nedělám. V jejích zprávách jsem našel sexuální konverzaci s nahými fotkami s naším společným kamarádem. Vyrazilo mi to dech.

Hned druhý den ráno jsem ji konfrontoval, nezajímalo mě, že má kocovinu, chtěl jsem vědět pravdu, ať už byla jakákoliv. Přiznala se, roztřesená, ale ujistila mě, že se mezi nimi zatím nic nestalo, že je mezi nimi jen jakýsi sexuální náboj, jenž trvá už tři měsíce. A teď budu upřímný. Kromě toho, že se mi ulevilo, jsem také zjistil, že mě tato situace sexuálně nabudila.

Došlo mi, že moje žena není jen dřevěná loutka v posteli, která už ke mně nechová city. Zjištění, že moje dívka má ještě chuť na sex, mi dodalo krev do žil.

Moje rozhodnutí nám zachránilo vztah

Rozhodl jsem se k odvážnému kroku, kterého nelituji, i když jsem si už tehdy uvědomoval, že by mohlo zabít naše partnerství, které za ty roky prošlo různými zkouškami. Ale ani to neznamená, že bychom k sobě nutně potřebovali být zavázaní celý život a žít spolu až do smrti. Na takové životní jistoty nevěřím. Tenkrát jsem jí dovolil mít s naším známým aféru, pokud v tom nebudou hrát roli city a já budu zároveň vědět místo a čas, kde se jejich scházení odehrává. Chtěl jsem nad tím mít kontrolu.

Rok poté, co jsem věděl, co se děje mezi mojí životní partnerkou a naším známým, se stalo něco dost nečekaného. Během jednoho večírku jsme spolu všichni tři skončili v posteli. A byl to nevšední zážitek, který jsme se rozhodli opakovat. Když ani druhý, třetí a čtvrtý pokus nebyl nic jiného než čistá sexuální extáze, domluvili jsme se na podobě setkávání, které si držíme dodnes.

Jelikož už nám to takto klape několik let, musím říct, že jsem si v jednu chvíli uvědomil, že toto pravidelné sexuální dobrodružství, nám zcela jistě zachránilo vztah. Nejde jen o to jednolité naplnění, které se odehrává jednou (či víckrát) za měsíc, jde hlavně o naši partnerskou pohodu, která se začala projevovat.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex vztah příběhy oděv trojka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.