Pro dokonalé pokrytí a bezpečnost

V moderní čtyřčlenné domácnosti dnes klidně napočítáte dvacet i třicet zařízení, která se k internetu připojují prostřednictvím bezdrátové sítě. A bohužel stále často tato zařízení propojuje starý dýchavičný router, který zkrátka nechápe, že váš pracovní videocall je důležitější než synův Fortnite. Změna je naštěstí snadná, stačí, aby vaši domácnost řídil výkonný O2 Smart Box.

Tou nejdůležitější funkcí novinky je bezdrátová síť Wi-Fi 6, která navíc pracuje inteligentně: zařízení s tímto standardem komunikují na maximální rychlosti, aniž by je brzdila starší zařízení s Wi-Fi 5. A pokud máte rozlehlý byt nebo rodinný dům, přikoupíte O2 Smart Booster, který pomocí technologie mesh rozšíří pokrytí i do míst, kam hlavní router nedosáhne. Třeba na terasu, abyste si rovnou pustili návod na ten nejlepší stejk.

Snadné nastavení z mobilu

V přehledné mobilní aplikaci snadno nastavíte priority pro každé zařízení tak, aby váš videocall měl vždy přednost a běžel s maximální stabilitou. A pokud k vám často chodí návštěvy, vytvoříte oddělenou síť, kterou v mobilní aplikaci rychle spustíte i vypnete. Konec prozrazování vašeho hesla a snižování bezpečnosti soukromých dat v síti. O2 Smart Box je ale skvěle připraven i pro připojení tradičním kabelem, nabízí rovnou čtyři porty s rychlostí 1 Gb/s. A proč se jmenuje Smart? Dokáže propojit několik bezdrátových senzorů a aktorů, které následně dokážou spolupracovat. Třeba detektor pohybu bude v nastaveném čase hlídat vaši garáž nebo po propojení s chytrou zásuvkou rozsvítí světlo. Naprosto snadné je pak propojení s kamerou, jejíž záznam se automaticky ukládá do cloudu, a tak k němu máte přístup odkudkoli na světě.

Důležité pravidelné aktualizace

Staré a neaktualizované Wi-Fi routery jsou doslova otevřenou bránou pro veškerou škodnou havěť z internetu. Pokud takový stále máte, dobrovolně dáváte všanc svá data i soukromí. Jedinou obranou je moderní router, který bude mít zajištěný pravidelné aktualizace firmwaru reagující na aktuální celosvětové hrozby. První generace O2 Smart Boxu je stále podporována a dočkala se již 16 velkých updatů firmwaru a stejnou péči získá po celou dobu svého života i novinka. O2 Smart Box navíc nebudete chtít schovávat: místo blikajících diod a trčících antén nabízí elegantní útlý design s možností individualizace designu bočních stěn a praktickým displejem, který zobrazuje čas, aktuální svátek a předpověď počasí.

Více Info na www.O2.cz.

Sdílejte článek
Štítky Fortnite bezdrátová síť Wi-Fi Internet

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.