P.S. Miluji Tě přichází s pokračováním po 13 letech. Kdo bude po boku Hilary Swank?

P.S. Miluji tě je jeden z nejdojemnějších romantických filmů za posledních dvacet let. Trochu netradiční příběh, který začíná smrtí, dostal filmové diváky do kolen stejně jako skvělá chemie mezi netradiční dvojicí Hilary Swank a skotského šviháka Gerarda Butlera. Oscarová Hilary Swank potvrdila pokračování své role Holly. Kdo bude po jejím boku?

P.S. Miluji Tě uviděl světlo světa v roce 2007 a byl to filmový hit. Úspěšný romantický snímek byl natočen podle knižní předlohy autorky Cecelie Ahern. Vdova Holly (Hilary Swank) během celého příběhu objevuje dopisy od svého zesnulého manžela (Gerad Butler), aby jí pomohl překonat jeho smrt.

P.S. Miluji Tě vydělalo 156 milionů dolarů, za Butlerem chodí stále fanoušci filmu

Autorka celého příběhu napsala pokračování osudu hlavní hrdinky s názvem Postcript, který poskytla k filmovému ztvárnění. Variety informovalo, že filmová práva koupila společnost Alcon Entertainment a Black Label Media. Alcon Entertainment produkoval již první snímek, který vydělal 156 milionů dolarů. P.S. Miluji Tě má i po letech od premiéry pro filmové fanoušky obrovskou váhu, o tom něco ví i jeden z hlavních představitelů.

"Pracovat s Hilary Swank bylo fascinující, pro mě bylo P.S. Miluji Tě i šance, abych si konečně zahrál irského chlapíka, protože většinou hraji Američany. Pro mě jsou Skotové a Irové podobní, většina mé rodiny jsou Irové. Ztvárnit irský charakter v tak dobře napsaném filmu pro mě bylo úžasné. Ještě dnes za mnou lidé chodí a říkají mi, že je to jejich nejoblíbenější film a většinou u toho mají slzy v očích," vzpomíná Gerad Butler pro GQ v roce 2019.

O čem bude nový díl P.S. Miluji Tě?

Pokračování P.S. Miluji Tě se odehrává sedm let po Gerryho smrti. Sestra hlavní hrdinky Holly poprosí, aby v jejím podcastu převyprávěla celý příběh o dopisech od jejího manžela. Podcast se stane virální a dokáže utěšit lidi, kteří procházejí podobnými těžkými životními situacemi, ale inspiruje i umírající muže, aby nechávali svým lepším polovičkám vzkazy stejně jako Gerry. Jak již bylo řečeno, Hilary Swank potvrdila, že se natáčení druhého dílu zúčastní, zda se zúčastní i Gerard Butler, je stále nezodpovězenou otázkou.

Spisovatelka Cecelia Ahern je z natáčení druhého dílu nadšená. “Postcript je P.S. k mému P.S., je to sice druhý díl, ale ten příběh dokáže stát sám o sobě a ukazuje, jak žít život s posláním, jak čelit nemoci a jak se vypořádat se smutkem a se ztrátou. Doufám, že fanoušci ocení novou cestu Holly...”

Sdílejte článek
Štítky smrt film Gerard Butler Hilary Swank P.S: Miluji Tě P.S. I Love You Hilary Swanková Cecelia Ahernová Alcon Entertainment Black Label Media

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.