Soutěž o novou knihu Šárky Vávrové Manuál na šťastný život

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte novou knihu, která vám pomůže vpustit štěstí do svého života, více se smát a radovat se. Její autorkou je zkušená psychoterapeutka a integrativní koučka Šárka Vávrová, jejíž články můžete pravidelně nacházet na stránkách našeho webu Prima Ženy.

Vytvořte si podle návodů návyk pozitivního myšlení a vpusťte štěstí do svého života. Zkušená terapeutka Šárka Vávrová se ve své knize věnuje vztahům, sebelásce, práci i zdraví. Manuál vám nabídne i množství rad, jak pracovat s těžkými životními situacemi, jako je například rozchod, nevěra, strach, úzkosti nebo ztráta někoho blízkého. Pozitivní myšlení je tím, co pomáhá zvládat životní situace. V každé kapitole vás čeká něco málo teorie, ale především praktické postupy, techniky a cvičení. Některé rady vám mohou posloužit jako rychlá intervence při případných problémech. Po přečtení a ukončení návodu se můžete k určitým krokům vždy vrátit. Ničeho se neobávejte a pusťte se směle do své cesty za štěstím!

Nevíte si rady, jak vyřešit složité životní situace, jak pracovat s emocemi, zbavit se strachu, vyrovnat se se smutkem, zvládnout žárlivost nebo jak se vyhnout syndromu vyhoření? Chcete být v životě šťastnější, více se radovat? Zapojte se do naší soutěže o tři knihy Šárky Vávrové Manuál na šťastný život.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete ZDE.

Herní řád najdete zde.

Knihu vydalo nakladatelství Grada Publishing.

Šárka Vávrová je také autorkou článků věnovaných řeči těla, které vyšly také knižně pod názvem Jak k nám tělo promlouvá - Nemoc jako vzkaz duše:

Sdílejte článek
Štítky kniha soutěž rada Šárka Vávrová manuál na šťastný život Grada

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.