Superšéf Pohlreich po proměně v ženu: Vlasy bych nechtěl ani za nic!

Zdeněk Pohlreich má podle našeho exkluzivního rozhovoru jasno. "Dokonalou proměnu bych zažít nechtěl," odpovídá poté, co jako Superšéf ve stejnojmenném pořadu nahodil podprsenku i silonky, aby mohl vyrazit do dalšího gastronomického pekla v kůži "babi Nadi".

Když během natáčení pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět produkce potřebovala, aby Zdeňka Pohlreicha v restauraci U Filipa nikdo nepoznal a on mohl ochutnat jídla bez příkras personálu, maskovali ho.

Zdeněk Pohlreich se přerodu v ženu tedy nebál. Do proměny v paní Naďu šel ve velkém stylu. Jsou oblasti Zdeňkova těla, kterým se proměna vyhnula. Moc jich ale nebylo!

Zdeněk Pohlreich ví, co ženy cítí

Poslechněte si v rozhovoru, jak jednotlivé kousky spodních vrstev ženského oděvu Superšéf hodnotí. Silonky pod sukní nebo pravá podprsenka nebyly z jeho pohledu zdaleka tím nejhorším: "Táhne tam, je to divný, ale..."

Co ženy cítí a podle koho se jeho ženské alter ego jmenuje? Zdeněk Pohlreich exkluzivně pro iPrima.cz odpovídá:

Sledujte Superšéfa "paní Naďu" v dalším dílu pořadu Superšéf 24 hodin do pekla a zpět v neděli 6. prosince ve 20.15 na Primě.

Jak již zaznělo, Superšéf zamíří do restaurace U Filipa ve Svitavách. Podniku, který vlastní jeho starý známý Filip Albert (prošel totiž i podniky, které se Zdeněk Pohlreich snažil resuscitovat v pořadu Ano šéfe!) na první pohled vypadá docela nadějně, ovšem skryté kamery i nevinně vypadající "paní Naďa" zjistí věci, které asi nikdy neměly vyplynout na povrch.

Na opravdu velkou změnu podniku ve Svitavách má Superšéf se svým týmem opět pouhých 24 hodin.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.