Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

TERIBEAR hýbe nejen Prahou

Charitativní happening TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem letos už od 6. září probíhá na pražském Vítkově. Pokud to však máte do hlavního města daleko, a stejně chcete pomoci, máte šanci. 12. září v rámci akce Den dobra na druhou bude měřená běžecká trať i v Mladé Boleslavi.
Vydáno: 10.09.2018
TERIBEAR hýbe nejen Prahou
TERIBEAR hýbe nejen Prahou Autor: archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

TERIBEAR hýbe Mladou Boleslaví aneb Prima den s medvědem bude probíhat 12. září od 10.00 v lesoparku Štěpánka, start a cíl bude na louce nedaleko městského bazénu. Stejně jako v Praze budou běžci a chodci na trati potřebovat speciální čip, který dostanou přímo na místě u registrační přepážky v den akce. Délka okruhu v Boleslavi bude 1200 metrů a za každý kilometr získá jeden ze čtyř vybraných dětských domovů 20 korun.

A protože i televize Prima chce jako každý rok podpořit dobrou věc, na pražský okruh se vydají její zaměstnanci a tváře. Potkat se s nimi můžete na trati 12. září v podvečer. Tak si přijďte zaběhat a podpořit dobrou věc i vy!

Článek je zařazen v: Teribear, charitativní akce
Reklama