Životní styl

11. října 2020 05:59

Petra Kloidová

Trpí vaše pleť pod rouškou? Tyto čtyři produkty vám ji zachrání

S ohledem na to, že frekvence nošení ústenek se stále zvyšuje, vaše pokožka pod ní ukrytá nemůže volně dýchat. Co dělat, aby se na ní neprojevovaly známky únavy, neprohlubovaly se vrásky a nevysušovala se? Pečujte o inkriminovaná místa víc než dosud. Francouzská kosmetika Orlane s dlouhou historií má produkty s lehkou texturou, která s takovými nesnázemi umí pracovat.

Poškozená a namáhaná pokožka má vždy tendenci vykazovat známky únavy, může pálit, svědit, objevuje se na ní nejen akné, ale i další problémy, jako jsou ekzematické plochy, vysušená místa, popraskané rty. Co s tím, aby vaše pleť vypadala skvěle i v této exponované době?

Především je nezbytné pečovat o roušku. A používat ji na jedno použití, případně pravidelně měnit tu jednorázovou, jak je stanoveno. To je ale jiná kapitola. Pokud potřebujete pomoci pokožce na obličeji, aby se dostala do kondice, máme pro vás tipy, které cestu za dokonale svěží a zdravou tvářičkou výrazně urychlí. Tady jsou.

Biomimic Hydrating Masque

Biomimetika se zabývá principy konstrukce živých organismů a snaží se tyto poznatky aplikovat do dalších vědních oborů. Imitováním přirozených mechanismů mladé pleti vybrané kosmetické produkty Orlane znovu vytváří hydrataci. Biomimetická hydratační maska Orlane účinkuje jako léčivé náplasti. Tato intenzivní péče vděčí za svou výjimečnou účinnost nové generaci aktivních látek, které znovu uvádějí do chodu přirozené hydratační mechanismy přesně tam, kde to pleť potřebuje nejvíce. Takto cílená a personalizovaná péče přináší intenzivní omlazující hydrataci. Jemná textura masky bezprostředně po aplikaci proniká hluboko do pleti a zanechává na jejím povrchu lehounký hydratující film, který velice rychle dodává pokožce účinné látky. Pleť je hydratovaná, svěží, rozjasněná a omlazená.

Antifatigue Absolute Masque

Antifatigue maska zajistí vaší pleti okamžitou relaxaci a viditelné vypnutí. Pleť je po ošetření doslova nabitá novou energií! Lze ji použít hned s dvojím efektem: pro dokonalou krásu a proti stárnutí. Orlane Antifatigue Maska na unavenou pleť poskytuje okamžitou biologickou relaxaci. Bezprostředně po aplikaci je pleť znatelně vypnutá. Maska má však i dlouhotrvající vypínací efekt. Pleť je viditelně jemnější, jasnější a plná energie. Maska odvádí z pleti spolu s vodou také toxiny a volné radikály. Maska pleť sjednocuje, projasňuje a odstraňuje známky únavy. Pleť je následně odpočatá, pevná a pružná. Po jejím použití na pleti lépe a déle drží make-up.

Magnificent Lip Balm

Balzám, který nejen pečuje o zdraví a hebkost vašich rtů, ale díky kyselině hyaluronové vám zajistí i viditelně plnější rty a krásný úsměv. Má dlouhodobý účinek: hydratuje celých 24 hodin, a přitom působí okamžitě. Jedinečný balzám na rty Magnificent Lip Balm Orlane s kyselinou hyaluronovou optimálně hydratuje po celých 24 hodin a viditelně vyplňuje rty. Podporuje produkci kolagenu, který zajišťuje regeneraci rtů, a stimuluje buněčnou výměnu. Obnovuje přirozenou barvu rtů a jejich lesk. Jeho součástí je rostlinný extrakt z hlubin oceánů, bohatý na omega 3, 6 a 9.

Více na www.eshop.orlanecz.com

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.