TUkas slaví 30 let! Vyberte si z široké nabídky originálního příslušenství s 15% slevou

TUkas slaví 30 let! Vyberte si z široké nabídky originálního příslušenství s 15% slevou

TUkas slaví 30 let! Bez Vás bychom to nedokázali...

Začínali jsme v roce 1991 v malé garáži se dvěma zaměstnanci. Dnes je nás takřka 350 a v devíti servisních provozovnách pracují týmy sehraných techniků. V roce 1991 jsme nabízeli jen pár automobilů, dnes u nás najdete stovky vozů sedmi světových značek.

Jsme ryze rodinná firma působící na automobilovém trhu od roku 1991. Dnes působíme jako autorizovaný prodejce a servis značek Volkswagen, ŠKODA, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia. Dále pak poskytujeme autorizovaný servis značek Audi a Chevrolet. Ojeté vozy nabízíme prostřednictvím programů ŠKODA Plus, Das WeltAuto, Volvo SELEKT, Opel Certifikované ojeté vozy, Kia Ojeté vozy a Renault SELECTION. Operativní leasing a dlouhodobý pronájem vozů zajišťuje společnost TT-Complex spol. s r.o.

Ať už se chystáte na letní dobrodružství a řešíte nosiče kol a střešní boxy nebo se jen chcete rozmazlovat nevšedními doplňky, oslavte 30. narozeniny s námi a vyberte si z široké nabídky originálního příslušenství s 15% slevou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.