Vánoční soutěž o sladké balíčky plné sušenek

Vyhlašujeme soutěž, ve které mohou čtyři z vás vyhrát balíček plný tradičních sladkých sušenek Opavia.

Zlaté sušenky nebo oplatky Opavia zná asi každý. Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte balíček plný sušenek, díky kterému si můžete zpříjemnit sváteční chvíle s rodinou či přáteli. V každém balíčku najdete tradiční Zlaté oplatky s lískooříškovou náplní, oblíbené Polomáčené sušenky hořké i mléčné, křupavé Sušenky s meruňkami a mandlemi a také novinku letošních Vánoc – Esíčka z řady Opavia Zlaté se skořicí. Zatímco běžné balení esíček obsahuje dva typy sušenek – kakaové a skořicové –, speciální vánoční edice nabízí pouze ty světlé skořicové, abyste při přivonění okamžitě ucítili kouzlo Vánoc.

Chcete vyhrát jeden ze čtyř balíčků plných sušenek Opavia? Zapojte se do naší vánoční soutěže a může být váš! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěž byla ukončena. Výherci:

Michal Šedivý, Veselí nad Lužnicí

Bohuslava Hudová, Přeštice

Lenka Hamiltonová, Staré Hradiště

Markéta Kupková, Brno

Herní řád najdete zde.

Sdílejte článek
Štítky soutěž Vánoce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.