Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
Reklama

Velká soutěž o 10 knih Jezte jako Gilmorky

Vyhlašujeme velkou soutěž pro všechny milovníky seriálu Gilmorova děvčata, ve které může 10 z vás vyhrát jednu knihu Jezte jako Gilmorky!
Vydáno: 03.12.2018
Velká soutěž o 10 knih Jezte jako Gilmorky
Velká soutěž o 10 knih Jezte jako Gilmorky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud i vy patříte mezi fanoušky nejupovídanějšího seriálu na světě Gilmorova děvčata, tak zbystřete! Vyhlašujeme soutěž o 10 knih Jezte jako Gilmorky – neoficiální kuchařka pro fanoušky Gilmorových děvčat!

Fanoušci si mohou vychutnávat lahodné pokrmy, které tolik chutnaly Lorelai a Rory Gilmorovým. Ať už jste fanouškem seriálu, nebo jen dobrého jídla, určitě si přijdete na své. Menu na slavnostní večeři, snídaňové variace, koktejly, zákusky – to vše je součástí této knihy. 

Recepty jsou přehledně rozděleny do kapitol dle druhu jídla a označeny ikonkou, zda se jedná o pokrm ze Sookiiny, Emiliny nebo Lukovy kuchyně. Máte chuť na šálek kávy jako od Luka? Na vysokoškolské latte nebo třeba na francouzské toasty? To a mnohem více najdete v této krásné kuchařce!

Chcete vyhrát jednu z knih Jezte jako Gilmorky? Pak se zapojte do naší vánoční soutěže a může být vaše! Stačí odpovědět na otázku (pokud si nejste jistí správnou odpovědí, nápovědu najdete ZDE):

Soutěžit můžete pomocí webového formuláře přímo ZDE!

Herní řád najdete zde.

 

Článek je zařazen v: soutěž, Vánoce, Gilmorova děvčata, gilmorky, kniha
Reklama