Životní styl

3. prosince 2018 11:00

Martina Čerňanská

Velká soutěž o 10 knih Jezte jako Gilmorky

Vyhlašujeme velkou soutěž pro všechny milovníky seriálu Gilmorova děvčata, ve které může 10 z vás vyhrát jednu knihu Jezte jako Gilmorky!

Pokud i vy patříte mezi fanoušky nejupovídanějšího seriálu na světě Gilmorova děvčata, tak zbystřete! Vyhlašujeme soutěž o 10 knih Jezte jako Gilmorky – neoficiální kuchařka pro fanoušky Gilmorových děvčat!

Fanoušci si mohou vychutnávat lahodné pokrmy, které tolik chutnaly Lorelai a Rory Gilmorovým. Ať už jste fanouškem seriálu, nebo jen dobrého jídla, určitě si přijdete na své. Menu na slavnostní večeři, snídaňové variace, koktejly, zákusky – to vše je součástí této knihy.

Recepty jsou přehledně rozděleny do kapitol dle druhu jídla a označeny ikonkou, zda se jedná o pokrm ze Sookiiny, Emiliny nebo Lukovy kuchyně. Máte chuť na šálek kávy jako od Luka? Na vysokoškolské latte nebo třeba na francouzské toasty? To a mnohem více najdete v této krásné kuchařce!

Chcete vyhrát jednu z knih Jezte jako Gilmorky? Pak se zapojte do naší vánoční soutěže a může být vaše! Stačí odpovědět na otázku (pokud si nejste jistí správnou odpovědí, nápovědu najdete ZDE):

Soutěžit můžete pomocí webového formuláře přímo ZDE!

Herní řád najdete zde.

Sdílejte článek
Štítky kniha soutěž Vánoce Gilmorova děvčata gilmorky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.