zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zákazníci společně s Albertem darovali potřebným 1 362 000 porcí jídla

Albert zorganizoval potravinovou sbírku
Autor: Albert Albert zorganizoval potravinovou sbírku
Reklamní sdělení , Vydáno: 13.12.2021
Velké poděkování patří tisícům zákazníků, kteří se o minulém víkendu zapojili ve všech obchodech Albert do potravinové sbírky. Celkem darovali 362 000 porcí jídla a připojili se tak k Albertu, který v průběhu listopadu daroval potřebným 1 000 000 porcí čerstvých a trvanlivých potravin. Jídlo zpříjemní Vánoce a pomůže matkám samoživitelkám, seniorům či dětem v domovech.

reklama

„Doufáme, že je potravinový dar v předvánočním čase vítanou pomocí pro tisíce potřebných, jako jsou matky samoživitelky, senioři, dětské domovy či rodiny v nouzi. Rádi bychom velmi pěkně poděkovali všem, kteří se do sbírky zapojili, tedy našim zákazníkům, dobrovolníkům, zaměstnancům i organizacím,“ říká Jiří Mareček z Albertu.

Darované jídlo ze sbírky putuje přímo do téměř pěti desítek dětských domovů, neziskových organizací či charit a také do všech potravinových bank, které je distribuují až k desítkám tisíc potřebných.

Albert zorganizoval potravinovou sbírku
Autor: Albert Albert zorganizoval potravinovou sbírku

Mezi nejčastěji darované produkty patřily mouky či mléka k vánočnímu pečení, oříšky, dětské výživy, těstoviny, čaje, výjimkou nebyly ani exkluzivnější cukrovinky. „Velkou radost nám udělala vánoční těsta, ve všech rodinách z nich začaly děti hned péct vánoční cukroví. Mezi další vybrané potraviny patřily různé cukrovinky a pití, které nám bude zdobit i vánoční štědrovečerní stůl. Pomůže nám i vybraná drogerie a kompoty. Toto všechno budou mít naše děti na přilepšenou,“ vyjmenovává Ilona Hellerová z Dětského domova Česká Lípa.

Organizace za potraviny děkují. „Tak velký zájem lidí jsme vůbec nečekali. Myslím, že zásoby trvanlivých potravin máme minimálně na rok. Díky nim ušetříme finance, které budeme moct použít pro děti. Pokud to situace dovolí, určitě pojedou na zimní lyžařský tábor, kam se všechny moc těší. Dokonce se ve sbírce objevily i pro děti neznámé potraviny, které ochutnají poprvé,“ děkuje Ivana Křenová ze zlínského dětského domova.

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama