zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Změna je šance – Jak spravovat své finance aneb investování už dávno není jen pro muže

Změna je šance
Autor: Avon Cosmetics Změna je šance
Reklamní sdělení , Vydáno: 19.07.2021
V návaznosti na úspěšnou premiéru konference Změna je šance, kterou letos v březnu pořádala společnost Avon k příležitosti Mezinárodního dne žen, nyní představujeme stejnojmennou sérii unikátních rozhovorů plnou inspirativních témat.

reklama

Moderátorkou videoseriálu Změna je šance je ambasadorka Avon, populární herečka Ivana Jirešová, a celou sérii lze sledovat zdarma na YouTube kanálu Avon CZSK. Jednou za měsíc se můžete těšit na nová témata, která rezonují zejména mezi ženami. V každém díle se také dozvíte zajímavá fakta, která Avon získal z obsáhlého výzkumu o ženách a které Ivana vždy sdílí a komentuje s odborníkem na dané téma. Společně v rámci seriálu otevírají témata týkající se vztahů, rodiny, kariéry, financí a dalších zajímavých oblastí.

Změna je šance 1
Autor: Avon Cosmetics Změna je šance 1


Po odbornici na mezilidské vztahy, mediátorce Kateřině Bělkové, a úspěšné právničce, podnikatelce a matce 3 dětí Martině Holoubkové, přivítala moderátorka ve svém horkém křesle Business mentorku Margaretu Křížovou. Na základě výsledku studie, která potvrzuje, že více než 90 % žen potřebuje vlastní příjem k seberealizaci a pocitu vnitřního naplnění, spolu prodiskutují možnosti, jak vkročit do světa investic a jak se svými financemi správně pracovat.

Margareta Křížová
Autor: archiv Margareta Křížová

Business mentorka Margareta Křížová v rozhovoru zmiňuje, že prvním krokem k úspěšnému šetření je zejména disciplinovanost a pravidelnost. Radí znát dobře své příjmy a mít přehled ve svých výdajích, které by ideálně neměly překračovat příchozí peníze. Zároveň zmiňuje důležitost tzv. finanční rezervy a jak si ji vůbec začít vytvářet.  Vyvrací také mýtus o potřebě obrovského základního kapitálu pro začátek podnikání a povzbuzuje ženy podnikatelky, aby se nenechávaly odradit zdánlivými překážkami a nebály se jít si za svým snem. Jsou to totiž právě ženy, kdo zůstává ve vztahu k investicím a podnikání zdrženlivější, bojí se riskovat a jsou proto ve vztahu k penězům spíše konzervativnější. Na závěr rozhovoru dodává, že nejdůležitější radou nejen v oblasti financí je vědomí, že strachu se nikdy nelze zbavit, ale je třeba se sním naučit žít a nenechat se jím paralyzovat. Pokud totiž tuto emoci umíte ovládnout a překonat, začnou se vám v životě dít neuvěřitelné věci!

 

Na celý videorozhovor se můžete podívat zde: 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Změna je život - Margareta Křížová
Avon
Autor: avon Avon

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama