zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Změna je šance – jak vybudovat smysluplnou kariéru a vlastní podnikání

Změna je šance
Autor: avon Změna je šance
Reklamní sdělení , Vydáno: 18.10.2021
V návaznosti na úspěšnou premiéru konference Změna je šance, kterou letos v březnu pořádala společnost Avon k příležitosti Mezinárodního dne žen, nyní představujeme stejnojmennou sérii unikátních rozhovorů plnou inspirativních témat.

reklama

Videoseriálem Změna je šance vás provede ambasadorka Avon, populární herečka Ivana Jirešová a celou sérii můžete sledovat zdarma na YouTube kanálu Avon CZSK. Jednou za měsíc se můžete těšit na nová témata, která rezonují zejména mezi ženami. V každém díle se také dozvíte zajímavá fakta, která Avon získal z obsáhlého výzkumu o ženách a které Ivana vždy sdílí a komentuje s odborníkem na dané téma. Společně v rámci seriálu otevírají témata týkající se vztahů, rodiny, kariéry, financí a dalších zajímavých oblastí.

Tento měsíc přivítala moderátorka ve svém horkém křesle koučku Zuzanu Hreus, jejíž specializací je kariérní rozvoj žen. Jelikož na základě Avon výzkumu o ženách vyplynulo, že 36% žen láká být sama sobě šéfkou, ale neví, jak začít, hlavním tématem rozhovoru bylo hledání smysluplné kariéry a odvahy podnikat.

Zuzana Hreus
Autor: avon Zuzana Hreus

Koučka Zuzana Hreus v rozhovoru zmiňuje, že ke spokojenosti v pracovní oblasti je nejdůležitější vášeň a motivace. Aby by pro vás byla práce smysluplná, je třeba plně využívat svůj potenciál. Dobrým začátkem při rozhodování je rozepsat si plusy a minusy vaší kariéry na list papíru a poté je vzájemně porovnat. Co se týče vlastního podnikání, Zuzana radí, že pokud ještě váháte ve změně zaměstnání či v založení vlastního bussinessu, zkuste si vést své podnikání nejdříve nanečisto ve svém volném čase. Tak nejlépe poznáte, zda li vás práce opravdu baví a naplňuje. Dále se Ivana se Zuzanou zamyslely nad tím, jak zefektivnit práci. Koučka radí posluchačům překonat se a začít den něčím, co byste nejraději odložila, jelikož dobrý pocit z odvedené práce vás požene celý zbytek dne.

Na závěr rozhovoru Zuzana dodává - neporovnávejte se s ostatními, vždy jen sami se sebou a zaznamenávejte jen to, jak vy samy jste se posunuly.

Na celý videorozhovor se můžete podívat ZDE.

Avon Watch Me Now
Autor: avon Avon Watch Me Now

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama