Změna je šance – jak vybudovat smysluplnou kariéru a vlastní podnikání

V návaznosti na úspěšnou premiéru konference Změna je šance, kterou letos v březnu pořádala společnost Avon k příležitosti Mezinárodního dne žen, nyní představujeme stejnojmennou sérii unikátních rozhovorů plnou inspirativních témat.

Videoseriálem Změna je šance vás provede ambasadorka Avon, populární herečka Ivana Jirešová a celou sérii můžete sledovat zdarma na YouTube kanálu Avon CZSK. Jednou za měsíc se můžete těšit na nová témata, která rezonují zejména mezi ženami. V každém díle se také dozvíte zajímavá fakta, která Avon získal z obsáhlého výzkumu o ženách a které Ivana vždy sdílí a komentuje s odborníkem na dané téma. Společně v rámci seriálu otevírají témata týkající se vztahů, rodiny, kariéry, financí a dalších zajímavých oblastí.

Tento měsíc přivítala moderátorka ve svém horkém křesle koučku Zuzanu Hreus, jejíž specializací je kariérní rozvoj žen. Jelikož na základě Avon výzkumu o ženách vyplynulo, že 36% žen láká být sama sobě šéfkou, ale neví, jak začít, hlavním tématem rozhovoru bylo hledání smysluplné kariéry a odvahy podnikat.

Koučka Zuzana Hreus v rozhovoru zmiňuje, že ke spokojenosti v pracovní oblasti je nejdůležitější vášeň a motivace. Aby by pro vás byla práce smysluplná, je třeba plně využívat svůj potenciál. Dobrým začátkem při rozhodování je rozepsat si plusy a minusy vaší kariéry na list papíru a poté je vzájemně porovnat. Co se týče vlastního podnikání, Zuzana radí, že pokud ještě váháte ve změně zaměstnání či v založení vlastního bussinessu, zkuste si vést své podnikání nejdříve nanečisto ve svém volném čase. Tak nejlépe poznáte, zda li vás práce opravdu baví a naplňuje. Dále se Ivana se Zuzanou zamyslely nad tím, jak zefektivnit práci. Koučka radí posluchačům překonat se a začít den něčím, co byste nejraději odložila, jelikož dobrý pocit z odvedené práce vás požene celý zbytek dne.

Na závěr rozhovoru Zuzana dodává - neporovnávejte se s ostatními, vždy jen sami se sebou a zaznamenávejte jen to, jak vy samy jste se posunuly.

Na celý videorozhovor se můžete podívat ZDE.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.