Seriály a filmy

5. srpna 2013 11:13

Markéta Zídková

Horolezce dostal obelisk

Ve druhém díle kriminálky Zločiny nad Seinou budeme řešit, jak může horolezec zemřít uprostřed města.

Uprostřed jednoho z nejznámějších pařížských náměstí je pod egyptským sloupem nalezena mrtvola horolezce. Detektiv Jo zjistí, že se muž snažil na sloup přilepit kameru a nasměrovat ji do oken hotelu naproti. Poté mu kdosi zlomil vaz.

Kamera se z místa činu ztratila. Od svědka v hotelu policisté zjistí, že v hotelu se sešla mladá žena s třemi muži a prožila zde s nimi sadistický sex. Celý pokoj je od krve a na záznamu bezpečnostní kamery není vidět, že žena a jeden z mužů pokoj opouští.

Policisté mají obavy o život ženy a zintenzivňují pátrání. Jo brzy zjistí, že se jedná o ženu známého boháče Coberga. Žena se s manželem rozvádí a tak je jasné, že video mělo být natočeno za účelem vydírání ženy.

Tady je ukázka z 2. dílu:

Tady se podívejte na fotky z 2. dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.