Advertoriál

13. května 2024 08:39

Jiří Kubeš

Znáte šamponovou čepici MoliCare? Usnadní vám péči o blízkého a jeho pokožku

Pečujete o blízkého, který je upoután na lůžko, trpí inkontinencí nebo potřebuje pomoci s hygienou? Novinky v péči o pokožku namáhanou inkontinencí z řady MoliCare Skin vám právě s hygienou chtějí pomoci. Vyzkoušejte třeba novou čepici s šamponem a kondicionérem nebo nové čisticí ubrousky 3v1 pro intimní oblast k rychlému a šetrnému čištění pokožky při inkontinenci bez použití vody.

Mycí čepice pro pohodlnější mytí vlasů pro pacienta i pečovatele

Péče o imobilní a ležící pacienty s inkontinencí může být psychicky i fyzicky náročná. MoliCare Skin čepice se šamponem a kondicionérem od značky HARTMANN vám pomůže tuto rutinu usnadnit a zpříjemnit. Čepice MoliCare Skin je jednorázový pomocník, který obsahuje šampon a kondicionér v tekuté formě, ale nepotřebuje vodu. Látky jsou impregnovány do měkkého a prodyšného materiálu čepice a vlasy pacienta po mytí budou důkladně umyté, jemné a vyživené. Stačí masírovat vlasy přes čepici po dobu 2 až 3 minut. Pro ještě příjemnější pocit se doporučuje čepici nahřát v mikrovlnné troubě.

Ubrousky 3v1: Šetrný a efektivní způsob, jak pečovat o pokožku namáhanou inkontinencí

Nové ubrousky MoliCare Skin 3v1 jsou navrženy tak, aby jemně a důkladně čistily, chránily a hydratovaly i tu nejcitlivější pokožku. Díky efektu 3v1 ubrousky v jednom kroku odstraňují nečistoty a zápach, vytváří ochrannou bariéru proti opruzeninám a dodávají hydrataci. Stará se o to jemná receptura s obsahem aloe vera, glycerinem a výtažkem z heřmánku a speciální složení, které chrání pokožku před podrážděním a mokrem, čímž ji udržují hebkou a zdravou. Hodí se pro každodenní péči o inkontinentní osoby, seniory, osoby s imobilitou, pacienty po chirurgických zákrocích, nebo také pro citlivé zadečky kojenců a batolat.

Kde koupit čepici se šamponem a ubrousky MoliCare 3v1?

Ubrousky MoliCare Skin 3v1 seženete v lékárnách, zdravotnických potřebách a v e-shopech se zdravotnickými produkty. Výhodně můžete nakoupit přímo na e-shopu HARTMANN direct. V nabídce najdete i nejpopulárnější výrobky MoliCare Skin pro péči o pokožku namáhanou inkontinencí – zinkový krém, čisticí pěnu, která nepotřebuje k čistění vodu, a tělové mléko MoliCare Skin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.