Celebrity

11. října 2019 13:11

Lidé se s Mistrem loučí také na Bertramce a v Kinského zahradě

Loučení s Karlem Gottem neprobíhá jen na Žofíně. Lidé chodí Mistrovu památku uctít také k vile Gottových na Bertramce nebo do Kinského zahrady na pražském Smíchově.

Mnoho fanoušků přichází na Betramku před vilu, kde Karel Gott bydlel. Na improvizovaném pietním místě zapalují další svíčky, pokládají květiny, vzpomínkové předměty a píší vzkazy. Fanoušci chodí pravidelně a v menších počtech, takže vše zatím probíhá bez problémů.

Praha zřídila pietní místo také v Kinského zahradě na Smíchově. I sem chodí lidé uctít památku Karla Gotta. K černobílé fotce, která je umístěna na stojanu u fontány, pokládají květiny a zapalují svíčky.

AKTUÁLNÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE LOUČENÍ S KARLEM GOTTEM NAJDETE NA NAŠEM ZPRAVODAJSKÉM FACEBOOKU A TAKÉ V AKTUALIZOVANÉM ONLINE ČLÁNKU.

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.