Životní styl

12. ledna 2015 01:00

Iva Kropáčková

REPORTÁŽ: Životu nebezpečná koupě? Paradoxně – lékárnička do auta

Pozor na autolékárničky. Zdravotnický materiál v nich je natolik nekvalitní, že jeho použití může být až životu nebezpečné. Zjistil to reportér zpravodajství Vladimír Procházka.

Nejenže se na některé autolékárničky nemůžete spolehnout, ještě zbytečně utratíte peníze za nekvalitní zboží. Vladimír Procházka s autolékárničkami v rukách oslovil několik lékařů a nestačil se divit. Stejně jako ministerstvo zdravotnictví, které teď zase plánuje oslovit Českou obchodní inspekci, aby lékárničky přísně kontrolovala. Podívejte se na reportáž. Uvidíte, co například vydrží (či spíš nevydrží) gumové rukavice nebo jak může vypadat obvaz, který by měl pomoci zachránit život...

Ohleduplnost na silnici, pomoc při nehodě... Sjednejte si on-line POVINNÉ RUČENÍ a/nebo HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ. Porovnejte během několika minut nabídky na trhu ušité na míru vám a vašemu autu.

PRO VŠECHNY ŘIDIČE: SPECIÁL o pojistkách na auto i praktické rady na cesty... (Klikněte na obrázek)

Mohlo by vás ještě zajímat:

Ilustrační foto - Zdroj: Thinkstock

Prima Rádce je na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek
Štítky Facebook Vladimír Procházka Česká obchodní inspekce Ministerstvo zdravotnictví České republiky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.