reklama

Sylvie (38): Na sexu se s manželem neshodneme, každý chceme úplně něco jiného

Foto na žádost pouze ilustrační Foto:
Foto na žádost pouze ilustrační
Foto: istock.com

Mám hodného manžela a dvě krásné děti, nový dům, velké auto, chatu a dobrou práci. Mohla bych být spokojená, ale nejsem. Jsem sexuálně neuspokojená.

Vzrušuje mně násilí

Už někdy ve dvaceti letech jsem si potvrdila to, co bylo do té doby jen v mých představách. Vzrušuje mě být při milování bita. Můj tehdejší přítel byl hezký kluk, sportovec a manažer. Po pár týdnech vztahu mě při milování spoutal a zacházel se mnou hrubě. K překvapení nás obou, jsem neprotestovala. Naopak. Ze sexu se stala pro oba největší zábava. Po čase mne přítel vzal mezi své známé a já jsem zjistila, že mají všichni stejného koníčka. Měli dokonce společně pronajatý byt a tam se scházeli patřičně ustrojení k sexuálním hrátkám. S přítelem jsme se nakonec rozešli. Chtěla jsem rodinu a normálního muže.

Manžel je něžný romantik

Zanedlouho jsem potkala svého budoucího manžela – hodného kluka a perfektního otce. Jediné, kde to drhne, je sex. Radek je něžný romantik a já toužím dostat na zadek. Zpočátku jsem mu naznačovala, později vyžadovala, ale není toho schopný. Nemůže mě prý uhodit, plácá mne jenom jako a mě to nebaví. Po dvanácti letech manželství jsem odpověděla na inzerát na seznamce. Adrenalin o to větší, že jsme si hned první setkání dohodli na hodinovém hotelu. Nelze popsat, co jsem prožívala. Veškerá touha se ve mně za ty roky nashromáždila a toho dne se mohlo uskutečnit vše, co jsem si přála.

Bojím se, ale nemůžu si pomoc

S milencem se vídáme každý týden. Ve středu, v době oběda se scházíme v hotelu. Od neděle se nemůžu dočkat, ale také se postupem času začínám stále víc bát, že se Radek něco dozví nebo to na mě pozná. Otlaky od pout, modřiny. Strašně bych mu tím ublížila. Vím, že je ve hře naše rodina, děti… Ale nemůžu a nechci s tím přestat.

Sylvie (38)

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářek:

Článek

Příběh Zuzany (33): Manžel mi vybral milence Foto:

Příběh Zuzany (33): Manžel mi vybral milence

Zuzana má milujícího manžela a dva syny ve věku pět a sedm let. Všechno by mohlo být naprosto ideální, nebýt jedné nešťastné události.

Článek

Foto na žádost pouze ilustrační Foto:

Příběh Dany: Manžela zabila láska k fotbalu

S Markem jsme se potkali jako náctiletí a z mé strany to byla láska na první pohled a také láska osudová. Marek byl fotbalista tělem i duší a mně se líbilo, že sportuje,...

Článek

Foto na žádost pouze ilustrační Foto:

Příběh Romany: Vysněný dům se nám stal prokletím

Vdávala jsem se brzy a z lásky. Přítel byl o osm let starší a už se těšil na děti. Během tří let se nám narodily dvě dcery. Já jsem se starala o děti a manžel o nás. K...

Horoskopy 2018

reklama

reklama