Příběhy

30. června 2021 07:30

Anna Kopečková

Příběh Zuzany (33): Manžel mi vybral milence

Zuzana má milujícího manžela a dva syny ve věku pět a sedm let. Všechno by mohlo být naprosto ideální, nebýt jedné nešťastné události.

Můj příběh vlastně začíná už v pubertě, kdy jsem se seznámila se svým pozdějším manželem Petrem a jeho nejlepším kamarádem Mirkem. Byli jako siamská dvojčata, všude chodili spolu, měli stejné zájmy. Mezi dalšími zájemci o moji maličkost – těch bylo docela dost – výrazně vyčnívali především tím, že s nimi nebyla nuda. Já se pak už k jejich žertíkům přidávala, chodili jsme na diskotéky ve třech a bavili se vyjevenými pohledy ostatních, když já chvilku tancovala, a taky se líbala, s jedním a pak s druhým. Ovšemže to nebyly žádné „francouzáky“, my to brali jako obrovskou srandu.

Těžký výběr

Je fakt, že Mirek byl hezčí, měl dlouhé, vlnité vlasy, výrazné modrozelené oči, jejichž krásu ještě umocňovaly dlouhé řasy. Nikdy jsem už podobné u nikoho neviděla, tedy kromě umělých u žen. Na druhou stranu Petr se mi zdál dospělejší, nelítal tolik v oblacích. Pokud bych měla brát v úvahu, kdo z nich bude lepší „hlava rodiny“, suverénně by vyhrál. Ale já tehdy tak neuvažovala, v sedmnácti nemáte na takové věci rozum. A hlavně se podobnými „nesmysly“ nezabýváte.

Nakonec rozhodlo, že Mirka nepřijali na vysokou školu do Prahy, takže šel studovat až do Olomouce, čímž otevřel prostor Petrovi, protože jezdil domů jen na víkendy a také ne na všechny. Po svatbě, na kterou byl Mirek pochopitelně pozván jako svědek, zmizel na čas ve „víru doby“.

Nešťastný Diskobolos

Naše manželství s Petrem bylo naprosto šťastné a mohlo být i nadále, nebýt jedné nešťastné události. Petr si hrál s našimi dvěma syny a předváděl jim z legrace různé atletické disciplíny. Tak přišlo i na hod diskem. Protože po ruce neměl vhodný předmět, nenapadlo ho nic lepšího, než popadnout oválný stojan, do kterého se upevňují slunečníky. Přitom nepřecenil ani tak sílu, jako spíš pružnost a trvanlivost páteře. Hodil, zařval a složil se k zemi jako pytel brambor. Kluci přiběhli domů celí vyděšení, já hned volala sanitku. Diagnóza neurologů byla jasná, vyhřeznutá ploténka. Vše navíc zkomplikoval nález malého, odštípnutého tělíska, které zablokovalo nervy na levé noze, takže ji prakticky ochromilo.

Ze zdravého nemocný

Do té doby úplně zdravý Petr nebyl schopen dojít si ani na záchod. Po čtrnácti dnech bolestí přistoupil na návrh lékařů vyřešit problém operací. Ta sice riziková nebyla, jedno nebezpečí ale přece jen hrozilo. Chirurgové neměli vzhledem k okonostem jinou možnost než vést řez v oblasti míšních cév, nezbytných pro pohlavní život, takže v případě narušení Petrovi hrozila trvalá impotence. K tomu také, bohužel, došlo. Já se to dozvěděla od lékařů, Petr dělal jakoby nic.

Konec milování?

Brala jsem to jako nepříjemnou záležitost, ale ne tragickou. Nakonec, po třicítce není pohlavní styk tak aktuální jako v mládí, i když neříkám, že není vůbec důležitý. Předtím jsme spolu spali dvakrát, třikrát týdně, takže mi sex časem logicky začal scházet. Ovšem na to, abych si našla milence, nemám povahu, nepatřím k typům, pro které je dovádění v posteli alfou i omegou. Na druhou stranu, abych byla upřímná, nedovedla jsem si představit, že bych se už nikdy v životě s nikým nemilovala…

Kamarádská výpomoc

Petr není žádný hlupák, takže mu samozřejmě došlo, že jednou přijde chvíle, kdy bude touha po sexu silnější než vůle, a já se s někým vyspím. Později přiznal, že měl hlavně strach, abych se nezamilovala a neodešla od něj i s dětmi, na kterých visel čím dál víc. Přiznali mu částečný invalidní důchod, takže byl s nimi stále. Já chodila do práce, ale jen proto, že mě bavila. Petr naštěstí před tím úrazem dělal manažera v prestižní firmě, vydělával hodně peněz a jako žádný ekonom nebyl rozhazovačný, našetřeno jsme měli dost. Ale zpět k věci. V hlavě se mu zrodil plán, jak uspokojit mé potřeby a zároveň zabránit tomu, abych se nevhodně zamilovala.

Nečekaná návštěva

Najednou se po mnoha letech u nás zčistajasna objevil Mirek. Bylo to fajn setkání, vzpomínalo se na staré časy. Později k večeru zazvonil telefon, Petr ho vzal a řekl, že matce je špatně a musí za ní hned jít. Odešel s tím, že se vrátí až ráno.

Když za mnou kolem půlnoci přišel do ložnice Mirek a pohled na jeho slipy mě přesvědčil, že si nespletl dveře, stála jsem před rozhodnutím pozvat ho dál, nebo vyhodit. Nakonec vše rozhodl přirozený pud. Prostě jsem na „to“ dostala hroznou chuť, po půl roce celibátu se ani není čemu divit. To, co následovalo, nebyl sex, ale uragán vášně, milovali jsme se nepřetržitě až do rána! Poté, co odešel, přišlo „vystřízlivění“ z nevšedního zážitku a mně najednou došlo, že on by Petra takhle nikdy nezradil, takže celou akci museli mít evidentně předem domluvenou.

Schůzka švédské trojky

Svolala jsem schůzku „švédské trojky", aby chlapi věděli, že nejsem husa, která jim na to skočí, ale také abychom se domluvili, co dál. Výhoda je, že Mirek je svobodný, děti nemá ani nechce, není rodinný typ, stereotyp ho děsí. I proto je na volné noze jako finační poradce, takže naše schůzky mohou probíhat dopoledne, kdy jsou děti ve škole. Když se děti vrátí domů, věnuje se jim Petr, já spíš večer. Žijeme šťastně, i když nevím, jak Petr uvnitř přijal ve své mužské ještitnosti to, že má parohy. Sex s Mirkem je stále úžasný, navíc se mi přiznal, že mě nikdy nepřestal milovat. Takže co mohu chtít vlastně víc...

Zuzana

Přečtěte si i další příběhy:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.