Sex a vztahy

11. května 2016 04:30

Anna Kopečková

Toužíte po sexu ve třech? Máme pro vás návod

Toužíte po sexu ve třech? Máme pro vás návod

Pro mnohé z nás je trojka druh sexu, který provozují jen herci ve filmu. Nemusíte ale tuto myšlenku odsouvat jenom do světa fantazie, můžete ji i realizovat. S trochou předvídavosti a plánování se může stát sex ve třech skutečností a příjemným zážitkem, za který se nebudete později stydět.

Jak se na to připravit? Zde je návod:

Koho oslovit?

Pokud jste součástí páru, budete asi dlouho přemýšlet, koho si vybrat. Ideální je zapátrat v širším okruhu přátel nebo známých. Neměl by to být však někdo příliš blízký a zároveň by ten člověk měl být vůči trojce otevřený. U zcela cizího člověka hrozí nebezpečí, že vás vůbec nebude přitahovat, tedy minimálně jednoho z vás. Nehledě na to, že vás může něčím nakazit.

Jestliže jste žena bez partnera, můžete zapátrat v anoncích na různých webech, kde hledají páry někoho k sobě. Rozhodně si s nimi domlouvejte schůzku na veřejném místě. Nedávejte jim pro jistotu dopředu svou fotografii, abyste se mohla případně nenápadně vytratit, pokud se vám nebudou líbit. Další možností je zajít do místního obchodu se sexuálními pomůckami. S velkou pravděpodobností tam narazíte na někoho, kdo hledá někoho „do party“. Případně vám tam mohou dát tipy na různé kluby či večírky, kde se to zájemci o sex ve třech jenom hemží.

Jak to třetímu říct?

Člověk plno věcí ve svém životě neudělá jenom proto, že se stydí reakce okolí. Jestli ale po trojce vážně toužíte, dotyčného si nenápadně proklepněte. Pokud jste si s partnerem vybrali třetí nebo třetího, až s ním či s ní budete mluvit, stočte k tématu konverzaci. Zkuste zjistit, jaký postoj k tomu daná osoba zaujímá. To vám hodně napoví. Pak uvidíte, kam se hovor dál uchýlí. Vybruslit z toho můžete vždycky už jenom tím, že řeknete, že jste si dělali legraci. Zda vám to ten druhý uvěří, nebo ne, to už je jeho věc. Když k tomu ještě přidáte lichotku, že přesto stojí váš známý za hřích, bude mu to ve finále příjemné, protože bude polichocen.

Jiným způsobem, jak třetího otestovat, je sledovat film, kde si rozdávají ve třech. Můžete sledovat jeho nebo její reakce. Dívá se na to se zájmem, nebo prohodí pár znechucených poznámek?

Jaká pravdila si nastavíte?

Jste-li pár, pravidla sexu ve třech jsou na místě, aby pak nebyl někdo ukřivděný a mohli jste si to všichni pořádně užít. Co bude dovoleno? Orální sex, líbání, klasický sex, „anál“? Jestli do toho jdete poprvé, můžete se domluvit, že se spolu nikdo vzájemně nevyspíte. O to dráždivější to může být zážitek. Jestliže chcete mít nějakou pojistku, záchrannou brzdu, domluvte se na nějaké frázi, kterou použijete, pokud se vám to nebude líbit, např. „mám žízeň“. Tím se to zastaví a pak se už nemusí pokračovat.

Co byste měli mít po ruce

Mějte připraveno více kondomů. Muž by měl na každou ženu použít nový, případně dva muži se o jednu ochranu přece taky střídat nebudou. Jde o to, aby se zabránilo přenosu infekce, virů a bakterií. Chcete-li používat nějaké pomůcky, nezapomeňte ani na zásobu čisticích ubrousků, abyste je mohli po použití otřít.

Jak to odstartovat?

Rada nad zlato. Snadněji se to řekne, než udělá. Abyste zabránili trapnému pokukování, určitě nic nezkazíte klasikou – lahví vína (tedy pokud není někdo vyléčený alkoholik). Uvolní zábrany, začnete flirtovat a to už je jen malý krok k tomu začít si užívat. Můžete přejít třeba k masáži, vstupní brány do intimity. Zpestřete ji svíčkami a voňavými olejíčky. Plynule přejděte z masírování šíje na masáž nohou... a pak už je to na vaší fantazii.

Jaké zkoušet polohy?

V optimálním případě vás víno natolik uvolní, že pak nebudete řešit, jakou polohu zvolíte. Povede vás chtíč a vaši další partneři. Ale přesto vám přinášíme pár tipů. Jestliže jste dvě ženy a jeden muž, on si může lehnout na záda, jedna z vás ho bude orálně obšťastňovat a druhá si klekne rozkročmo nad jeho hlavu a nechá si to dělat pusou od něj. Nebo si na záda lehne jedna z vás, ta druhá na ni a muž může do té nahoře vstoupit zezadu – „doggy style“. Myslete na to, že můžete zapojit všechny části svého těla. Vypněte ale mozek a poddejte se touze. Nebo si dolijte další sklenku.

Pamatujte, ať už jste v kombinaci dvou žen a jednoho muže nebo dvou mužů a jedné ženy, dělejte jen to, co opravdu chcete. Nenechte se do ničeho nutit.

Jak měnit polohy?

Trojka trvá o něco déle než sex ve dvou. Co tedy dělat, když chcete změnu? Nejlepší bude navést partnery rukama a případně i vzrušeným hlasem do pozic, které chcete zkusit. Nebo si taky všímejte jejich řeči těla, dýchání a přírazů. Dbejte na to, abyste ani jednoho z vás nezanedbávali, aby se trojka nezměnila v dvojku a hlavně, abyste toho černého Petra neměla zrovna vy.

Co dělat, když je po všem

Můžete se domluvit všichni tři dopředu, jak vaši společnou akci ukončíte. To je asi ideální, aby pak nedošlo k nějakému nedorozumění, že by se chtěl ještě někdo válet, ale jiný by se zase chtěl sbalit, vypadnout a víckrát se už nevidět a nemluvit o tom. Tím, že vyložíte karty hned na stůl, můžete zabránit případným nedorozuměním. Jestli ještě netušíte, jak se pak budete cítit, klidně to řekněte partnerům na rovinu. Upřímnost je někdy osvobozující.

-šp-

Sdílejte článek
Štítky sex masáž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.