Sex a vztahy

5. června 2018 07:30

Martina Čerňanská

Existuje opravdu ideální partner? To víte, že jo. Hodně ale záleží na vás!

Přebíráte mužské jako horké brambory? Jednou s tím a podruhé už zase s jiným? Nebo se naopak trápíte pořád s tím stejným prevítem a pocit štěstí, jak už to tak bývá, zase v trapu? Máme pro vás hromadu indicií, které vás navedou tím správným směrem.

Tedy do cílové rovinky šťastného a harmonického vztahu.

Pan Zadaný a jeho kolega Ženatý

Tak na tyto chlapíky se rovnou vykašlete. Zaprvé vám dají pocítit, jak vypadá nenaplněná láska, a za další se v tom „nevztahu“ vydržíte plácat dost dlouho, než pochopíte, že tady vám opravdu pšenka nepokvete a vy tak půjdete zase o dům dál.

Nechtějte být tou druhou, když jako nic na světě toužíte právě po regulérním soužití. Přece si skrz toho parchanta nechcete oči vyplakat. A taky pozor na to, že karma je opravdu zdarma. A až jednou budete šťastně vdaná, může přijít paní, jež je veselá v rozkroku a budete mít parohy zase vy.

Zkrátka a dobře si uvědomte, co od muže očekáváte a dle toho si vyberte správný prototyp. Vybírejte nejenom srdcem, ale zkuste do této činnosti povolat i rozum. Uvidíte, že vám to půjde hned mnohem lépe.

To, co vyzařujete, tím lákáte druhé

Máte smůlu na samé lepší a pořád nevíte proč? Zkuste zapracovat na svém já, sebevědomí a celkově se pokuste o sebepřijetí a také sebelásku. Chlap, co nejde pro facku daleko, si totiž vyhlídne ženu, co se nebude bránit a bude jeho peskování naslouchat. Ta, co má všech pět pohromadě, by ho totiž poslala tam, kam slunce nesvítí. A tito chlápci nemají rádi komplikace.

Soustřeďte se proto na sebe a uvidíte, že vaše aura zasáhne toho, kdo je na stejné vlnové délce. A vy přece chcete pohodáře se srdcem na dlani, že? Tak se k těmto vlastnostem doberte i vy.

Na každého z nás čeká ten pravý či ta pravá

Rozhodně souhlasíme. Ale je potřeba si onu naši polovičku nepředstavovat v růžových barvách a držet se při zemi. Nemusí mít bourák za všechny prachy, obnos peněz, co vydrží na pět dekád za sebou, a k tomu i pekáč buchet. Ideální protějšek hledejte úplně za jinými přívlastky. A nejlépe za těmi, které máte i vy sama. Protiklady se sice možná přitahují, ale rozhodně spolu nevydrží tolik, jako ti, co jedou na stejné vlně, mají stejné koníčky a vyznávají stejný životní rytmus.

Co tedy dělat, abyste prožila konečně vztah plný souznění?

  • Usmívejte se, buďte pozitivní, milá a nechtějte si stěžovat na celý svět.
  • Na nic si nehrajte. Všechno se dřív či později provalí. Ať vás ten dotyčný pozná takovou, jaká ve skutečnosti jste. Nikdy nevíte, s kým začnete společně žít. A co potom to vysvětlování….
  • Muže dostanete mimo jiné skvělým sexem. Tak nebuďte netykavka. Na to pánové opravdu neslyší.

Mohlo by vás dále zajímat:

autor: LZ

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.