Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Když každý chcete něco jiného: Vy dítě a on si nezávazně užívat. Co s tím?

Prvně to vypadalo na lásku jako z románů, jenomže pak po čase, kdy jste odložila růžové brýle a začala plánovat společnou budoucnost, došlo na lámání chleba.
Vydáno: 17.04.2018
Když každý chcete něco jiného: Vy dítě a on jen tak trajdat po světě!
Autor: istock.com Když každý chcete něco jiného: Vy dítě a on jen tak trajdat po světě!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vy jste počítala se založením rodiny a už jste viděla přilétnout čápa, kdežto váš milý chce prozatím zažít spíše nějaké to dobrodružství? Co teď a co potom? Jaké varianty k řešení máte vůbec k dobru?

„Když se Ondra chtěl ženit a já žít, jak se říká halabala, naše soužití začalo skřípat. On ke štěstí potřeboval mít pocit, že k někomu patří, já naopak na to příliš nereflektovala. Trochu jsem mu občas lhala, protože jsem nechtěla přijít o jeho lásku, pomoc i finance. Jenomže jeho pohár trpělivosti přetekl a šli jsme od sebe. On se bude v létě ženit a já se rozhodla vyrazit dobrovolničit do sumaterského pralesa,“ svěřuje se Andrea.

Mít jasno se vyplácí, i když to někdy bolí jako čert

Zakažte si v představách pohádkové scénáře, které se nezakládají na pravdě. Je potřeba počítat s tím, co je skutečná realita, byť i někdy bolestná. Nemá přece smysl být s někým jenom proto, že nechcete být sami. Teprve tehdy můžete začít plánovat a kout pikle. Dřív či později vás současný partner nechá ve štychu a půjde si vstříc tomu svému. Ano, takový je ve skutečnosti život. Tvrdé zjištění, že?!

Kompromis aneb Ani jeden nebude šťastný?

To máte asi tak. Vy chcete jet k moři, milý na hory, a tak se rozhodne vyrazit na neutrální půdu, tedy do lázní, kde se vám možná bude líbit, a možná zase ne. Kompromis není vždycky šťastné řešení. A ne vždy může pomoci dané situaci. Pokud vy chcete hnízdit a milý se bavit, určitě ani jednoho nenadchne varianta, že místo toho se budete věnovat třeba společně tenisu. Však to taky dává rozum!

Když cesta absolutně nikam nevede

Než na druhého pořád naléhat a čekat, je mnohdy lepší vzít rozum do hrsti a jít svému štěstí naproti. I kdybyste si pusu vymluvily, tak vašeho drahého stejně nepřemluvíte a každý z vás si pojede tu svou. Chtějte znát jeho argumenty, pobavte se o všem, klidně i z mnoha úhlů, a pokud nedojdete ke společnému cíli, je zřejmě na čase dát si sbohem, zvednout kotvy a zase poplout dál.

Na podrazy nehrajte

Nechtějte otěhotnět na truc svému protějšku. Na dítě musejí být dva, nikoliv jen natěšená žena, co by si dítě uhnala snad jakkoliv. To raději počkejte na mužského, který sám chce mít rodinu a vydejte se vstříc jeho náruči. Chtěla byste snad být svobodnou matkou? Rozhodně to není procházka růžovou zahradou, zvlášť v dnešní době, kdy si pánové pro alimenty dvakrát hlavu nelámou.

Postavte se na vlastní nohy i stůjte si za svými sny

Některé ženy jsou zhýčkané péčí svého muže. Mají veškerý komfort, spoléhají se příliš na toho druhého a samy by toho zvládly jen málo. Pokud jste v této situaci i vy a ráda byste od milého odešla, protože vás k němu láska nepoutá, jděte. Nemá cenu setrvávat na místě, kde nejste šťastná, ale spíše odtud čerpáte pohodlí a pocity jistoty. Je na čase být nezávislá a ne tzv. parazitka. Mohla byste se pak na sebe kouknout do zrcadla?!

Mohlo by vás také zajímat:

Co na mužské opravdu platí? My to víme!

Co muži opravdu potřebují ke štěstí? Odhalili jsme jejich tajemství!

Proč ve vztazích opakujeme stále stejné chyby?

Proč ve vztazích opakujeme stále stejné chyby? Odpověď hledejte ve svém dětství

Povolání nebezpečná pro váš vztah. Koho si raději nebrat?

Některé profese manželství vysloveně neprospívají. Lidé to samozřejmě poznají, až když je příliš pozdě. Jen málokteré dívence rodiče od kolébky říkají například: „Zlatíčko, ne aby ses zamilovala do doktora, je to nebezpečné, víš přece, že doktoři jsou samá ženská...“ Existují skutečně povolání pro manželství tak trochu riziková. A pokud vás před nimi nevarovali maminka s tatínkem, my to napravíme.

Hudebník

Hudebník

Ačkoli před muzikanty vás rodiče pravděpodobně varovali. Bubeníci a kytaristé se na seznamu rodiči opěvovaných ženichů doopravdy nevyskytují. Věta: „Maminko, tohle je Hugo, hraje na kytaru v rockové skupině Chrobáci a budeme se brát,“ je postrachem snad všech rodičů. Svazek s hudebníkem je ohrožen vskutku více, než je běžné. Rozevlátí bohémové si jen sotva budou skládat oblečení do komínků a každý večer se s manželkou dívat na televizní seriál. Po večerech mívají koncerty a po koncertech… inu, však víte, jak to chodí.

autor: LZ

Článek je zařazen v: cestování, rodina, vztahy, Sex, rozdílné povahy
Reklama