zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Co muži opravdu potřebují ke štěstí? Odhalili jsme jejich tajemství!

Co na mužské opravdu platí? My to víme!
Autor: istock.com Co na mužské opravdu platí? My to víme!
cernanm , Vydáno: 28.02.2018
Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a něco na tom zkrátka a dobře bude. Pánové toho dvakrát moc nenapovídají, zato my, ženy, jsme upovídané až běda.

reklama

Váš drahý by nejraději sexoval ráno i večer a vy byste se raději jenom mazlila. On chce jet na dovolenou k moři za adrenalinem a poznáním, vám bohatě postačí opalování na lehátku s knížkou v ruce a popíjení drinků s paraplíčky. A i přes tyto rozdíly bychom měli společně žít pod jednou střechou a ještě být spokojení. Jde to vůbec? To víte, že ano, jen to musíte vzít za lepší konec, ať nemusíte s jiným mužským prožívat nový začátek.

Co muži potřebují ke štěstí?

Plné bříško a prázdný pytlík

Jak snadné, jen si to nesmíte poplést, to by jistě za pár týdnů běhal k vaší sexy sousedce, která kromě bujného dekoltu vyvařuje jako v restauraci oceněné michelinskou hvězdou.

Svoji volnost

Jasně, i když jsou s vámi ve vztahu a snesli by vám modré z nebe, tak to neznamená, že vás musejí mít pořád za zadkem. I oni chtějí vyrazit na jedno se svými kumpány a nadýchat se zase čerstvého vzduchu.

Po práci na chvíli klid

My, ženy, si chceme povídat s nohama na stole, kdežto pánové na slovíčkaření dvakrát neužije. Jakmile dorazí domů ze zaměstnaní, tak si chtějí chvíli orazit. A ano, to znamená být v klidu a tichosti.

Pochvalu

Slova uznání udělají dobře každému, avšak mužské ego si je doslova žádá, byť za maličkosti. Tak mu je dopřejte. Bude vás nosit na rukou.

Pocit, že je jediný a že ho potřebujete

Žádný mužský nestojí o ženu, která mu bude zahýbat na každém rohu nebo si všechno zařídí s přehnaným sebevědomím sama. Dejte mu najevo, že máte oči jenom pro něj a že jste stále ženská se vším všudy. Nikoliv chlap v sukních.

Mít doma krásnou ženu

Myšleno tak, že se o sebe budete i po letech ve vztahu prostě starat. Mastné vlasy, tepláky s padající gumou a ve vlase natáčky, to není zrovna ideální vizáž manželky očima mužů.

Jak na mužské? Přečtěte si rady našich čtenářek!

„Když vím, že jsem provedla něco, co by drahý nerozdýchal, dělám to následovně. Svedu jej, dopřeji mu božský sex a pak mu to všechno vylíčím tak, že já za to vlastně nemohu. K tomu přidám smutná kukadla a je to vždycky v suchu,“ směje se Darina (33).

„Abych zachovala v naší rodině klid, nikdy Pavlovi neříkám, kolik utratím za oblečení, kabelky a boty. On by mě totiž roztrhl jako hada.“ Lada (28).

„Není nic, co by nevyřešil skvělý oběd. Když má chlap plný žaludek, vždycky máte záruku jeho spokojenosti. Láska totiž prochází žaludkem a samozřejmě tohle platí, i když vypustíte ono jedno písmenko. Ano, mám na mysli K,“ tvrdí s nadsázkou Lucie (35).

„Roman je společenský až až. Proto nedělám scény, když si tu a tam zajde s partou z práce posedět do baru. Občas to přežene, ale že bych z toho dělala kovbojku, to u nás vážně nehrozí. Ví, že lepší, než jsem já, mít nemůže,“ svěřuje se sebevědomě Anna (33).

Mohlo by vás dále zajímat z oblasti lásky a vztahů:

Povolání nebezpečná pro váš vztah. Koho si raději nebrat?

Některé profese manželství vysloveně neprospívají. Lidé to samozřejmě poznají, až když je příliš pozdě. Jen málokteré dívence rodiče od kolébky říkají například: „Zlatíčko, ne aby ses zamilovala do doktora, je to nebezpečné, víš přece, že doktoři jsou samá ženská...“ Existují skutečně povolání pro manželství tak trochu riziková. A pokud vás před nimi nevarovali maminka s tatínkem, my to napravíme.

Hudebník

Hudebník

Ačkoli před muzikanty vás rodiče pravděpodobně varovali. Bubeníci a kytaristé se na seznamu rodiči opěvovaných ženichů doopravdy nevyskytují. Věta: „Maminko, tohle je Hugo, hraje na kytaru v rockové skupině Chrobáci a budeme se brát,“ je postrachem snad všech rodičů. Svazek s hudebníkem je ohrožen vskutku více, než je běžné. Rozevlátí bohémové si jen sotva budou skládat oblečení do komínků a každý večer se s manželkou dívat na televizní seriál. Po večerech mívají koncerty a po koncertech… inu, však víte, jak to chodí.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Rady pro ženy, jejichž partner není romantik

Líbání po francouzsku v manželství

5 důvodů, proč se manželské páry přestávají líbat „po francouzsku"

autor: LZ

reklama

Související témata: láska , vztahy , manželství , muž a žena , kompromis

reklama

Přečtěte si také

reklama