Celebrity

17. listopadu 2021 05:59

Žaneta Dernerová

Adéla Gondíková: Dospívající dceru špehuje na sociální síti

1. MISE (13) - upoutávka

Hvězda seriálu 1. MISE televize Prima Adéla Gondíková má z prvního manželství s hercem a muzikantem Ondřejem Brouskem dceru Nelu, které bude příští rok osmnáct. Nastává tedy období, kdy to s dětmi nebývá jednoduché. Obvykle v tomto věku přichází čas puberty a vzdoru. Jak se s tím sympatická herečka vypořádává a jaké metody při výchově své jediné dcery uplatňuje?

Se svou dcerou Nelou má Adéla spíše přátelský vztah. Autoritu dává najevo jen ve výjimečných případech. „Podle mě jsem nejhodnější maminka na světě. Nejbenevolentnější, říkají to všechny její spolužačky. Samozřejmě kromě ní. Jsme si blízké, ale Nela má i svá tajemství. Takže jí nekoukám do telefonu, když si něco píše vedle mě, abych se něco nedozvěděla o sobě, o ní nebo kamarádkách,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro SVĚT ŽENY.

Přesto se snaží být tak trochu ve střehu a kvůli Nele si založila profil na sociální síti. „Zařídila jsem si dokonce Instagram, i když to nemám ráda. Vždyť jsou to jen fotky, říkala jsem si, navíc jsem měla pocit, že budu moci vše kontrolovat. Jenže pak mi známí prozradili, že Nela může mít klidně deset jiných účtů. Ale já jí věřím. Důvěra je hodně důležitá,“ dodala Adéla Gondíková.

Adéla Gondíková by dceři konzervatoř vymlouvala

Zdali se dcera jednou vydá v jejích šlépějích, zatím není jasné. Vzhledem k tomu, že studuje neuměleckou školu, to ale vypadá, že zřejmě ne. „Nelinka je zvířecí maminka. Studuje v Benešově zemědělku – veterinu, obor PET specialista. Pokud by se jednou rozhodla věnovat herecké profesi, asi bych jí to i tvrdě vymlouvala. Mě konzervatoř bavila a hodně mi dala, ale zpětně si myslím, že je lepší mít klasickou střední školu a pak ať si jde zkusit DAMU. Ale už bude umět něco, k čemu se případně bude moct později vrátit, pokud třeba nebude mít to štěstí, jako jsem měla já,“ myslí si Adéla.

„Pokud bych ho neměla, nevím, co bych dělala, neumím nic jiného. Mnoho hereček z konzervatoře a různých hereckých škol nedostane příležitost a jsou pak nešťastné celý život,“ prohlásila pro Super.cz Adéla.

Po svém otci Nela podědila lásku k hudbě. Hraje na piano, na kytaru a na ukulele. Mezi její velké záliby patří také návštěvy kin, kam obvykle chodí se svou maminkou. Nutno dodat, že kamkoliv spolu přijdou, vypadají spíše jako sestry. V obličeji je Nela podobná otci, po němž má i barvu očí, postavou a vlasy připomíná Adélu, u které jako by se snad zastavil čas a vypadá to, že ani nestárne. „Dcera sice miluje horory, kam mě většinou nedostane, ale jinak spolu navštěvujeme všechny zásadní velkofilmy, které se hrají,“ prozradila Gondíková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.