Celebrity

7. listopadu 2021 17:30

Gabriela Kolinová

Tajil Karel Gott nemanželského syna? Žena, se kterou ho měl mít, promluvila

Zpěvák Karel Gott měl pro něžné pohlaví odjakživa slabost. Jeho životem prošly stovky žen, on jako správný gentleman jich ale oficiálně přiznal pouze několik. Všeobecně je známo, že zplodil čtyři dcery, po jeho smrti však vyšlo najevo, že dětí mohlo být daleko více.

Dlouholetou milenkou Karla Gotta byla režisérka, fotografka a designérka Alice Kovácsová. Právě o ní se hovoří jako o ženě, s kterou měl Mistr počít syna, jenž dostal jméno Hugo. S tímto šokujícím tvrzením přišla zpěvákova nejstarší dcera Dominika v knize Poslední roky s Karlem. „Dotyčný chlapec je nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec měl vytouženého syna. A to s ženou, která byla jeho celoživotní múzou a nyní se rozhodla odejít se svým synem žít na Kanárské ostrovy, kde jsou mimo dohled veřejnosti,“ tvrdí Dominika.

Alice Kovácsová spekulace nepopřela

Kovácsová se na toto téma vyjádřila pouze jednou, a to pro německý Bild. Informaci překvapivě nepopřela. „Znám výroky z knihy a respektuji, co je tam napsáno. Jinak to nebudu komentovat,“ uvedla žena, která se do Gotta zamilovala, když ji bylo sedmnáct let. Sehnala si na něj číslo, zavolala mu a rovnou ho pozvala k sobě domů na večeři. Zpěvák skutečně přijel a od té doby spolu udržovali milostný poměr.

Jejich vztah nebyl pouze o sexu, velmi si spolu rozuměli. „Karel se ke mně stále vracel, asi jsem mu dávala něco, co v jiných vztazích nenašel. Možná to bylo i tím, že jsem se ho nikdy na nic neptala, po ničem nepátrala, respektovala jsem jeho uměleckou duši a hlavně jsem po něm nikdy nic nechtěla. Ani majetky, ani závazky,“ nechala se slyšet Alice.

Její slova během života potvrdil i Gott. „Nikdy se neptala, kde jsem byl, s kým a proč. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat.“ Kovácsová se nakonec provdala za herce a hudebníka Ondřeje Havelku, s kterým založila rodinu.

Karel Gott prý čekal dítě i s modelkou Jitkou Svobodovou

Karel Gott údajně čekal miminko i s modelkou Jitkou Svobodovou, s níž chodil pět let. Když se poznali, bylo ji devatenáct. Půvabná brunetka mu učarovala svojí krásou a nádhernou postavou. V průběhu vztahu přišla do jiného stavu, ale protože si zpěvák dítě nepřál, měla jít na potrat. „Náš vztah byl velice intenzivní. Myslím, že jsme se opravdu milovali,“ prozradila Svobodová s odstupem let médiím. Rozchod ji velmi ranil. Karel jí totiž zatajil, že v době, kdy spolu tvořili pár, se mu narodilo druhé dítě, dcera Lucie.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.