Celebrity

8. listopadu 2021 14:02

David Laštovka

Potvrzeno: Jiřina Bohdalová přiznala partnera. Je to miliardář! Co řekl o jejich vztahu?

Herečka Jiřina Bohdalová, která letos oslavila devadesáté narozeniny, po dlouhých letech přestala skrývat svoji lásku. Je sice o čtyřiadvacet let mladší, ale vypadá to, že je to mezi nimi více než vážné. Kdo je tím vyvoleným?

Už dlouho se spekulovalo o tom, že se v životě herečky Jiřiny Bohdalové objevil nový muž. Měl jim být slovenský miliardář, podnikatel a právník Lubomír Focko, který ji v poslední době doprovázel na všechny důležité společenské akce.

Až dosud oba popírali, že by je pojilo více než přátelství, to už teď ovšem neplatí a šli s pravdou ven. „Jako partnerka je úplně super. Lidsky jsme si velmi sedli. Těžko to popsat. Je to příjemný, milý a vzdělaný člověk. Super vaří a můžu se s ní bavit o všem. Máme se velmi rádi, jsme spolu velmi rádi,“ učinil přiznání Focko v její autobiografické knize Vždycky upřímná.

Lubomír Focko popsal detaily vztahu s Jiřinou Bohdalovou: Mluví mi do výchovy syna

Herečka se mu prý vždycky líbila. Seznámili se v roce 1994, na oslavě třicátých narozenin herce a producenta Jiřího Pomeje. K postupnému sbližování pak docházelo na společných dovolených. „Já jsem cestoval se svým synem, ona s vnoučaty. Byli jsme tam jako otec, máma a tři děti. Fungovali jsme jako rodina. Jen mi občas zasahuje do výchovy. Tím mě dost štve, tak se musím držet. V posledních letech už cestujeme jen na Krétu,“ prozradil další detaily z jejich soukromí Focko, který je vášnivým lovcem a tuto zálibu se snaží probudit také u Jiřiny.

Jiřina však zatím lovu nepropadla. „Při každé příležitosti se jí snažím vysvětlit, že v přírodě pomáháme přežít pouze zdravým a kvalitním zvířatům, která jsou schopna rozvíjet stádo. A také chráníme naše lesy, protože zvěř v nich způsobuje velké škody. Zatím mě doprovází pouze na předávání nějakých cen ve střeleckých soutěžích a jednou se mnou byla na východním Slovensku v obci Habura na lovu jelenů. Stala se tam čestnou občankou a spřátelila s mnoha lidmi,“ dodal Lubomír.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.