Celebrity

24. října 2021 17:05

Gabriela Kolinová

Karel Gott při posledním setkání s dcerami plakal. Špátová zveřejnila záznam, Dominika zuří

Dokument Karel vede žebříček návštěvnosti kin

V dokumentu Karel má také hlavní roli hudba. A to dokonce takovou, že odkrývá hluboké a dojemné momenty mistrova života i jeho konce. Režisérka Olga Malířová Špátová poskytla exkluzivně pořadu Showtime magazín audionahrávku emotivní chvíle, kdy Gott zpívá při posledním setkání s dcerami country píseň a pláče. Jeho nejstarší dcera Dominika teď kvůli zveřejněnému záznamu zuří.

Režisérka Olga Malířová Špátová redakci Showtime exkluzivně poskytla audionahrávku velmi emotivní chvíle, kdy Gott při posledním setkání s dcerami zpívá country píseň Together Again a u toho mu tečou slzy. Poslechnout si ji můžete v úvodním videu, ale také v Showtime magazínu v neděli ve 20:15, kde zazní reportáž v nezkrácené podobě.

Gott při príležitosti svých odložených osmdesátin přivítal doma na Betramce všechny své dcery. Kromě mladší Charlotte Elly a Nelly Sofie i strarší Dominiku a Lucii. Setkání se také zúčastnila režisérka dokumentu, která tu zaznamenala velmi silný okamžik. V dokumentu Karel však chybí.

„Ke konci života mi povídal, jak miloval country písničky, se kterými zpíval v Americe na festivalu. A to Together Again byla chvíle, kdy se setkaly jeho dcery na Bertramce, naposledy v životě, na jeho narozeniny. A Karel začal tu píseň zpívat a u toho mu tekly slzy. Scénu jsem bohužel nemohla použít, z mnoha důvodů – dramaturgických, stavebních,“ říká režisérka. S jejím zveřejněním údajně nesouhlasila ani nejstarší dcera Dominika.

Tati, ty brečíš? ptá se Gotta mladší z dcer

Ve zvukové nahrávce, která celá zazní v nedělní ukázce pořadu Showtime magazín, Karel Gott s dojetím v hlase říká: „Představoval bych si, že bychom si společně zahráli a zazpívali slavnou countryovou píseň Together Again. Už jsme zase pohromadě a mnoho, mnoho slzí padá po tváři. Nevím, jestli vás to tak dojme, jako mě, ale asi ne. Tak jedem.“ A jedna z mladších dcer se ho ptá: „Tati, ty brečíš?“

Nezkrácenou reportáž o posledních chvílích Karla Gotta s dcerami a natáčení dokumentu Karel uvidíte v nedělním Showtime magazínu ve 20:15 na Primě. Čekají vás i další zajímavé reportáže o životě slavných osobností a moderním životním stylu. Těšit se můžete na reportáž o Richardu Krajčovi, Marku Lamborovi a Andree Bezděkové, Vojtovi Dykovi či Marii Rottrové. Nebude chybět ani módní okénko.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.