zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Premiéra filmu Karel: Blízcí přátelé se báli emocí. Takhle to slušelo Gottovým dcerám

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 05.10.2021
Dokumentární film Karel má za sebou dlouho očekávanou premiéru. Ta musela být kvůli pandemii o rok odložena. Režisérka Olga Malířová Špátová ve filmu zachytila poslední období života zpěváka Karla Gotta. Podle prvních ohlasů jde o velice silný zážitek. Kdo ze známých osobností dorazil na slavnostní promítání? A kdo se bál, že neovládne své emoce?

reklama

Slavnostní premiéra dokumentu Karel proběhla v pondělí večer ve Slovanském domě a nenechala si ji ujít řada známých osobností. 

Na film o zlatém slavíkovi dorazila i zpěvačka Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim. „Já jsem ten typ, který nedokoukal ani film Titanic nebo Romeo a Julie. Trochu se bojím, že ty své emoce nebudu umět ovládat,“ řekla v pořadu Showtime zpěvačka a kolegyně Karla Gotta. Zároveň přiznala, že se moc těší. „Ten dokument bude báječný, jako byl Karel sám,“ dodala. 

Na Mistra také krátce zavzpomínala. „Karel byl kouzelný. Já jsem si od něj na premiéru vzala prstýnek pro štěstí. Jsem trošku nervózní a myslím, že by byl i Karel. On nás určitě sleduje,“ prozradila Bílá. 

Silný emotivní zážitek očekával také hudebník Felix Slováček. „Trochu se toho bojím, tak jsem si vzal raději kapesníčky,“ svěřil se Slováček, který s Gottem dlouhá léta spolupracoval. „Když se smíchají vzpomínky s emocemi, nevím, jak to dopadne,“ dodal.

Na premiéru dokumentu Karel dorazily i Gottovy dcery. Charlotte Ella (vlevo) a Nelly Sofie (vpravo).
Autor: profimedia Na premiéru dokumentu Karel dorazily i Gottovy dcery. Charlotte Ella (vlevo) a Nelly Sofie (vpravo).

Dorazila i Gottova starší dcera Lucie se syny

Na premiéru zavítal i zpěvák a skladatel Michal David, režisér Juraj Jakubisko, hudebník Karel Vágner nebo bývalá první dáma Dagmar Havlová. Nechyběla ani režisérka filmu Olga Malířová Špátová a samozřejmě vdova Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly. Všem třem Gottovým ženám to moc slušelo.

Slavnostní premiéru si nenechala ujít ani starší dcera Karla Gotta – Lucie, která přišla i se syny Vojtou a Honzíkem a novým přítelem Lukášem. S manželem Janem se rozvedla loni. Všichni hosté se shodli na jednom – jde o silný emocionální zážitek. 

Pro Karla byl humor podstatný, řekla režisérka Špátová

Někteří diváci už ale měli příležitost vidět snímek před dvěma týdny ve zpěvákově rodné Plzni, kde měl předpremiéru. „Já jsem byla nadšená, že se lidi smáli. Pro Karla byl humor nejpodstatnější věcí a vždycky jsem si říkala, že vztah Ivanky a Karla byl protkaný humorem,“ prozradila po plzeňské předpremiéře režisérka Špátová. „Je pravda, že my jsme film viděly mnohokrát, ale takto ho vidět s diváky byl silný emocionální zářitek. A jsem ráda, že jsem tady v jeho rodném městě,“ dodala Ivana Gottová, která se v Plzni ukázala po dlouhé době na veřejnosti. 

Reportáž z premiéry dokumentu Karel uvidíte v pořadu Showtime, který startuje na Primě hned po Hlavních zprávách. 

Ivana Gottová a Olga Malířová Špátová na předpremiéře dokumentu Karel.

Ivana Gottová prolomila mlčení a dojatá vystoupila před lidmi: Karel by si to přál

reklama

Související témata: Karel Gott , premiéra , dokument , Ivana Gottová , Charlotte Gottová , Lucie Bílá

reklama

Přečtěte si také

reklama