1890: Martonovi a Černému půjde o život!

Šlechta si myslí, že Marton se strážmistrem Černým vraha služky Eržiky konečně objevili. Marton si však myslí něco jiného. Co dalšího uvidíte na Primě už tento pátek v seriálu 1890?

Po dlouhém vyšetřování v Uhrách to vypadá, že detektiv Marton z Pešti je konečně u konce ve svém úkolu. Zaměstnanec místní šlechty, Arpád, se přizná k vraždě služky Eržiky a pokusu o vraždu hraběte. Místní justice s ním nemá slitování, mladého muže za oba skutky ihned popraví.

Marton ale tuší, že za přiznáním se skrývá hrabě, který má několik tajemství a se služkou Eržikou ho pojil milostný vztah. Marton si je jistý, že přiznání Arpáda je jen jeho snaha vyhnout se skandálu. Poté, co mu Marton odmítl slíbit, že se v případu přestane vrtat, hrabě zasáhl a Martona nechal povolat do Pešti.

Vystrašená dcera hraběte, Julie, žádá Martona, aby šel hledat Margaretu, protože se o ni bojí. Ta měla tajného milence, o kterém neřekla nic přesného ani své nejlepší kamarádce Julii. Marton ji odmítne hledat. Na cestě detektiva do zpět do Pešti jej však dožene strážmistr Černý se zprávou, že Margareta byla nalezena mrtvá bez očí. To Černého donutí konečně připustit, že na Martonově teorii o sériovém vrahovi něco je.

Rodina Velických truchlí a nezajímá je, co vyšetřovatelé potřebují, chtějí dceru co nejdřív pochovat. Marton s Černým pohřeb přeruší, aby mohla proběhnout pitva. Během nepokoje na hřbitově se Marton s Černým ocitnou v ohrožení života, když na ně někdo střílí při hrobce první oběti, Anny.

Podobné články

Přežijí Marton s Černým? To uvidíte na Primě už v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.