7 pádů Honzy Dědka: Jakub Prachař, Aneta Vignerová a Petr Kolečko, Miroslav Kalousek a Martina Babišová

Honza Dědek ve své talkshow 7 pádů tentokrát vyzpovídá Jakuba Prachaře, herečku Martinu Babišovou, exposlance Miroslava Kalouska a modelku Anetu Vignerovou s partnerem, scenáristou Petrem Kolečkem.

Jakub Prachař například promluvil o spolubydlení s maminkou, i o tom, kdy se nejvíc stydí za otce. Málokdo ještě neví, Jakub Prachař je věrným fanouškem fotbalové Slavie. Fandit chodí i v těchto těžkých časech a na tribuně se patřičně stydí. Za otce Davida Prachaře. „Byl jsem teď několikrát na Slavii, vždycky jsem prošel testem a určitý počet byl dovolen. Chodíme fandit s tatínkem. Táta teď nemůže hrát divadlo, tak si ho udělal z Edenu. Když jdeme na zápas, je tam všechno slyšet. Ale hodně. A toho on využívá. Takže se s bráchou stydíme. Ale on se urve během prvních deseti minut a pak přijde o hlas. Takže zbytek zápasu je klídek,“ říká Prachař, který po rozvodu zakotvil v domě u maminky Dany Batulkové. „Bydlím teď u mámy. Je to myslím můj nejdelší pobyt u mámy od mých sedmnácti let. Tři dny předtím, než to všechno zavřeli, jsem si pronajal byt. Byl to holobyt, a já jsem si tam nemohl nic koupit. Navíc jsem zjistil, že z jednoho velkého bytu udělali dva a předělili je tenkou příčkou, takže jsem slyšel i to, co si vedle čtou. To bylo neobyvatelný. Půl roku jsem to platil, než jsem to vypověděl. Pak jsem si pronajal apartmán v Peci pod Sněžkou, tam jsem byl třikrát, protože teď se přes Trutnov nesmí. Tak to byl druhý pokus. A teď mám třetí pokus o odstěhování od maminky, pronajal jsem si srub na Staré Živohošti, jenže teď nevím, jak je to s těmi okresy. Ale mám to tam až od května, tak snad se to do té doby uklidní,“ doufá Jakub Prachař v rozhovoru s Honzou Dědkem. Proč nenávidí telefonování? A jaký byznys chce rozjet před Vánoci? I o tom promluví dnes v 7 pádech Honzy Dědka.

Čtěte také, co Jakub Prachař prozradil o novém tetování:

Aneta Vignerová a Petr Kolečko

Tato dvojice prozradí, jak to chodí v domácnosti modelky a scenáristy i detaily o svém seznámení. „S Petrem jsme se potkali na dotočné filmu Masaryk. Měla jsem tam takovou malou super roli,“ vzpomíná v 7 pádech Honzy Dědka modelka. „Tam jsme se nedali dohromady, pak jsme se míjeli. Ale pak jsem ji pozval na představení Federer – Nadal, kde jsem se odvážil nakrmit ji gulášem,“ vzpomíná Petr Kolečko. „Po třech měsících jsem byla těhotná,“ překvapila Vignerová. „Petr je praktický umělec. Umělci bývají lehce nad zemí, ale to Péťa nemá, je praktický a žije v realitě. Je to skvělý tatínek,“ dodala a Petr Kolečko přidal popis jejich běžného dne. „Probudím se vedle Anetky, což je dobrý začátek dne, pak jdu psát. Mám mimo byt místo, kde píšu a nemůžu být rušen, ale někdy píšu i doma a jsem rád rušen. Nikdy neřeknu, jak dlouho mi trvá psát, nechci, aby ti, co mi tu práci zadávají, věděli, jak dlouho mi ta práce zabere,“ dodává Kolečko v 7 pádech Honzy Dědka.

Aneta Vignerová a Petr Kolečko o společném životě:

Co dělá Miroslav Kalousek po Poslanecké sněmovně?

Miroslav Kalousek poodhalí, jak žije po odchodu z Poslanecké sněmovny, a poví i o výhrůžkách oběšením. „Já jsem od lidí zvyklý na leccos. V Praze mě ti, co mě nemají rádi, minou. Ti, co mě mají rádi, mě pozdraví. S jednou jedinou výjimkou, kdy na mě kdysi jeden křičel, že mě oběsí s celou rodinou. Tak jsem mu dal do huby. Já jsem katolík a vyznávám, že je krásnější rozdávat než dostávat,“ prozradil v 7 pádech Honzy Dědka Miroslav Kalousek, který prý po odchodu ze Sněmovny nezahálí. „Musím se nějak živit, což už se živím. Mám několik smluvních partnerů, kterým radím v oblasti, která má blízko k financování vědy a výzkumu. Nechci je jmenovat, nezaslouží si, aby tam měli zítra finančák,“ sdělil Kalousek. Honzovi Dědkovi popsal i své kariérní začátky. „Když bolševik rozhodl, že nesmím na žádnou střední školu, ale musím do učiliště, abych byl vychován dělnickou třídou, vybíral jsem si mezi Rybářským učilištěm v Blatné a Chemickým učilištěm Silonu Planá nad Lužnicí. V Silonu byla snazší cesta k maturitě, dal jsem se na chemii, i když ty ryby mi byly bližší. Sotva jsem tam nastoupil, škola vyhořela,“ vzpomíná Kalousek. Jak je to s jeho údajnými vilami? A jak ve skutečnosti žije? I to prozradí v 7 pádech Honzy Dědka v úterý 30. března ve 21:35 na Primě.

Miroslav Kalousek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka:

Jiná Babišová

Martina Babišová sice s premiérem nemá nic společného, kvůli jménu si už ale vyslechla své. „Se jménem si docela užívám. Ptají se mě, jak bylo na Krymu. Nebo že určitě budu chtít účtenku. Měla jsem přítele v Irsku, jehož jméno v překladu znamená prostitutka. Kdyby nám to vyšlo, mohla jsem být Martina Babiš Prostitutka,“ směje se mladá herečka, která herectví studovala v Irsku. „Do Irska mě přivedla láska. Zamilovala jsem se do Ira, žili jsme spolu, cestovali, chtěli jsme spolu bydlet. Tam jsem si našla školu, vystudovala jsem ji. Škola v Irsku byla specializovaná na filmové herectví. Učili nás, abychom co nejméně hráli, ale snažili se to prožít. Školné stálo 6 000 eur za rok,“ podotkla mladá herečka, kterou učili kouči Johnnyho Deppa nebo Orlanda Blooma.

7 pádů Honzy Dědka sledujte každé úterý ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.