zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Prachař ukázal svá tetování. Jedno nápadně připomíná mužské přirození

Jakub Prachař v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.
Autor: FTV Prima Jakub Prachař v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.
schneiz , Vydáno: 30.03.2021
Herec Jakub Prachař má tetování několik. Ovšem jen jedno z nich vypadá jako mužský pohlavní úd. Když tatér práci dokončil, Jakub nevěřil svým očím. Nevinný obrázek totiž evokuje úplně něco jiného. Nemyslíte?

reklama

Jakub Prachař šel v talkshow 7 pádů Honzy Dědka s kůží na trh. Všechny seznámil s obrázky na svém těle a objasnil jejich význam. „Tetováním si všechno zaznamenávám, kdyby přišla mozková příhoda, abych věděl. Začal jsem na prstě písmenem A. Byl jsem v Amsterodamu se svojí bývalou ženou Agátou. Takže A jako Amsterodam. Pak jsem si tam nechal udělat K jako Kryšpín, a když se narodila Mia, nechal jsem udělat M. Takže se to dá přečíst jako KAM, a ještě tam mám otazník. Ještě bych si měl na druhou ruku nechat vytetovat DOMŮ a na dlaň adresu, až přijde ta mozková příhoda. Pak mám na ruce čáru života a na tu postupně kladu různé věci," popisuje poctivě herec svá tetování. 

Co vidíte: Batůžek, nebo penis?

„A na prsou mám nejnovější postavičku s batůžkem, ale zjistil jsem, že ten batůžek vypadá jako penis, ale to jsem zjistil, až když to tatér dodělal. Můj tatér mi na to řekl, že to o mně říká všechno," představuje novinku.

Posuďte sami, co batůžek připomíná vám:

Jakub Prachař ukazuje nejnovější tetování. Co připomíná vám?
Autor: FTV Prima Jakub Prachař ukazuje nejnovější tetování. Co připomíná vám?

Pak mám na pravé půlce vytetovaného trenéra Slavie, na levé gólmana Koláře. Taky jsem si chtěl nechat udělat slávistickou hvězdu v Notting Hillu. Tatér vypadal, že už to někdy dělal, ale nedělal. Nedíval jsem se, když to dělal, přes slzy jsem neviděl, pak jsem se podíval – a opět jsem přes slzy neviděl. Nosím přes to hodinky a občas nosím i nátepníček,“ svěřil ještě o tajných zákoutích Honzovi Dědkovi Prachař.

7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý ve 21:35 na Primě.

reklama

Související témata: Jakub Prachař , tetování , 7 pádů Honzy Dědka , Agáta Prachařová , Agáta Hanychová

reklama

Přečtěte si také

reklama