Celebrity

27. února 2021 06:00

Petra Kloidová

Dagmar Pecková: Moji milenci byli idioti, ale bohužel ne milionáři

Osobitá Dagmar Pecková, bývalá operní pěvkyně, se nikdy netajila svým dynamickým životním stylem. Jak se lidově říká, je jí všude plno. Mezi její velké životní téma patří vztahy s muži. Jak sama přiznala, byly často velice barvité.

Charismatická zpěvačka před časem ukončila operní kariéru. „Ten hlas už se začíná měnit a já si říkám, proč trápit sebe, proč trápit publikum, když se můžu pokusit o něco jiného. Je nejlepší odejít v době, kdy je vám nejlépe. Je spousta kolegyň, které tajně pláčou do polštáře, protože se bojí, aby nebylo poznat, že už nemůžou, aby je nevyhodili. To je strašný úděl, jsem v tomto o krok napřed," vysvětluje. O hlas přišla mimojiné i kvůli nastupující menopauze.

„Dál zpívám, ale ne velké opery, ne v operních domech. Už by mě čekaly jenom role babiček a tetiček, a to já prostě nemůžu. Řekla jsem si, že všechno krásné bylo, dosáhla jsem nemalých met, ale chci se věnovat něčemu jinému. A tak jsem ukončila kariéru a začala se věnovat činohře,“ říká Pecková.

Dagmar Pecková nedlouho po ukončení operní kariéry dostala nabídku na činoherní divadlo v Mladé Boleslavi. Hraje slavnou pěveckou legendu Marii Callais. „Je to satira na operní svět, ale následně se tam odrazí její šílený život a lidé nakonec odchází se slzami v očích," říká operní pěvkyně, která má s legendou prý jednu zásadní věc společnou - milence.

Milenci a manželství

Pecková prozradila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, že své milence vyhazovala z bytu. „Já jsem to taky v životě neměla jednoduché, taky mi zkrachovalo pár vztahů. Moji milenci byli idioti, ale bohužel nebyli milionáři. Jsem hrozně důvěřivý a hodný člověk, ale ve výsledku jsem já ta fúrie. Hodně vydržim, ale o to větší je to pak výbuch. Zažila jsem vztah, kdy miláček skončil ve spodkách na ulici a já po něm oknem házela kufry a svršky. A pak jsem něco podobného zkoušela Carmen a režisér mi říkal, že strašně přehrávám. A já mu říkala, že ví houby, co se může stát,“ vzpomíná.

Všechny vášnivé vztahy s idioty, jak částo své milence s humorem nazývá, už jsou pryč. S manželem Klausem Schiesserem oslavila dvacetileté výročí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.