zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dagmar Pecková: Moji milenci byli idioti, ale bohužel ne milionáři

Dagmar Pecková měla barvité vztahy s muži
Autor: archiv Prima Dagmar Pecková měla barvité vztahy s muži
Petra Kloidová , Vydáno: 27.02.2021
Osobitá Dagmar Pecková, bývalá operní pěvkyně, se nikdy netajila svým dynamickým životním stylem. Jak se lidově říká, je jí všude plno. Mezi její velké životní téma patří vztahy s muži. Jak sama přiznala, byly často velice barvité.

reklama

Charismatická zpěvačka před časem ukončila operní kariéru. „Ten hlas už se začíná měnit a já si říkám, proč trápit sebe, proč trápit publikum, když se můžu pokusit o něco jiného. Je nejlepší odejít v době, kdy je vám nejlépe. Je spousta kolegyň, které tajně pláčou do polštáře, protože se bojí, aby nebylo poznat, že už nemůžou, aby je nevyhodili. To je strašný úděl, jsem v tomto o krok napřed," vysvětluje. O hlas přišla mimojiné i kvůli nastupující menopauze

„Dál zpívám, ale ne velké opery, ne v operních domech. Už by mě čekaly jenom role babiček a tetiček, a to já prostě nemůžu. Řekla jsem si, že všechno krásné bylo, dosáhla jsem nemalých met, ale chci se věnovat něčemu jinému. A tak jsem ukončila kariéru a začala se věnovat činohře,“ říká Pecková.

Dagmar Pecková
Autor: archiv Prima Dagmar Pecková

Dagmar Pecková nedlouho po ukončení operní kariéry dostala nabídku na činoherní divadlo v Mladé Boleslavi. Hraje slavnou pěveckou legendu Marii Callais. „Je to satira na operní svět, ale následně se tam odrazí její šílený život a lidé nakonec odchází se slzami v očích," říká operní pěvkyně, která má s legendou prý jednu zásadní věc společnou - milence.

Milenci a manželství

Pecková prozradila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, že své milence vyhazovala z bytu. „Já jsem to taky v životě neměla jednoduché, taky mi zkrachovalo pár vztahů. Moji milenci byli idioti, ale bohužel nebyli milionáři. Jsem hrozně důvěřivý a hodný člověk, ale ve výsledku jsem já ta fúrie. Hodně vydržim, ale o to větší je to pak výbuch. Zažila jsem vztah, kdy miláček skončil ve spodkách na ulici a já po něm oknem házela kufry a svršky. A pak jsem něco podobného zkoušela Carmen a režisér mi říkal, že strašně přehrávám. A já mu říkala, že ví houby, co se může stát,“ vzpomíná.

Všechny vášnivé vztahy s idioty, jak částo své milence s humorem nazývá, už jsou pryč. S manželem Klausem Schiesserem oslavila dvacetileté výročí. 

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Dagmar Pecková , talkshow , 7 pádů Honzy Dědka online

reklama

Přečtěte si také

reklama