zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Herec Jan Dolanský rozplakal svou ženu Lenku Vlasákovou. A může za to svatba!

Denisa Nováková , Vydáno: 02.03.2021
Herci a životní partneři Jan Dolanský a Lenka Vlasáková prozradili, jak to chodí u nich doma a jak probíhala jejich nedávná svatba. Proč Lenka plakala? A jaké vlastně používá příjmení?

reklama

Jak to tedy bylo se svatbou herců Jana Dolanského a Lenky Vlasákové? „Byli jsme týden na chalupě, sami bez dětí. Začali jsme o tom při jedné večeři mluvit. To byl asi čtvrtek. V pondělí jsem se Honzy začala ptát, jestli to teda půjdeme zařídit a Jenda se mě zeptal: Proč? Což mě rozplakalo,“ prozradila Lenka v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. „Tak jsem ji vzal za ruku a odvezl na úřad,“ dodal Dolanský s tím, že to nebylo poprvé za devatenáct let vztahu, kdy svou ženu žádal o ruku.

Uznejte, že to novomanželům moc sluší

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

7 pádů Honzy Dědka (1): Lenka Vlasáková a Jan Dolanský

„Párkrát jsem už Lenku žádal o ruku, ona vždycky řekla jo, ale vždycky to nějak selhalo, asi přišly jiný povinnosti. Neměl jsem to připravený,“ vysvětlil Dolanský. Na manželovo příjmení si Lenka zatím nezvykla. „Jsem Dolanská Vlasáková. Teď u doktora mě vyvolali jako Dolanskou a já seděla a čekala, než mi došlo, že je to na mě,“ smála se v talkshow herečka.

Jan Dolanský a Lenka Vlasáková
Autor: FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka Jan Dolanský a Lenka Vlasáková

„Já jsem Dolanský, ale často mi říkají Vlasáku. S tím mám spoustu pěkných historek,“ dodal Jan. Nejen o tyto historky se manželé podělí v dnešních 7 pádech Honzy Dědka. Prozradí také, kdo u nich doma drží kasu.

Premiérový díl sledujte v úterý 3. března ve 21:35 na Primě. Honza Dědek kromě Jana Dolanského a Lenky Vlasákové vyzpovídá také herečku Jaroslavu Obermaierovou, zpěváka Ondřeje Hejmu a kuchařku Kristínu Němčkovou.

Připomeňte si Jana Dolanského jako nezapomenutelného Buráka v komediálním seriálu pro všechny milovníky dobrého jídla Ohnivý kuře:

Lenku Vlasákovou si navíc můžete připomenout v seriálu Polda jako bývalou manželku Davida Matáska:

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , 7 pádů Honzy Dědka online , lenka vlasáková a jan dolanský svatba , exkluzivní ukázky

reklama

Přečtěte si také

reklama