Celebrity

2. března 2021 12:12

Herec Jan Dolanský rozplakal svou ženu Lenku Vlasákovou. A může za to svatba!

Herci a životní partneři Jan Dolanský a Lenka Vlasáková prozradili, jak to chodí u nich doma a jak probíhala jejich nedávná svatba. Proč Lenka plakala? A jaké vlastně používá příjmení?

Jak to tedy bylo se svatbou herců Jana Dolanského a Lenky Vlasákové? „Byli jsme týden na chalupě, sami bez dětí. Začali jsme o tom při jedné večeři mluvit. To byl asi čtvrtek. V pondělí jsem se Honzy začala ptát, jestli to teda půjdeme zařídit a Jenda se mě zeptal: Proč? Což mě rozplakalo,“ prozradila Lenka v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. „Tak jsem ji vzal za ruku a odvezl na úřad,“ dodal Dolanský s tím, že to nebylo poprvé za devatenáct let vztahu, kdy svou ženu žádal o ruku.

Uznejte, že to novomanželům moc sluší

„Párkrát jsem už Lenku žádal o ruku, ona vždycky řekla jo, ale vždycky to nějak selhalo, asi přišly jiný povinnosti. Neměl jsem to připravený,“ vysvětlil Dolanský. Na manželovo příjmení si Lenka zatím nezvykla. „Jsem Dolanská Vlasáková. Teď u doktora mě vyvolali jako Dolanskou a já seděla a čekala, než mi došlo, že je to na mě,“ smála se v talkshow herečka.

„Já jsem Dolanský, ale často mi říkají Vlasáku. S tím mám spoustu pěkných historek,“ dodal Jan. Nejen o tyto historky se manželé podělí v dnešních 7 pádech Honzy Dědka. Prozradí také, kdo u nich doma drží kasu.

Premiérový díl sledujte v úterý 3. března ve 21:35 na Primě. Honza Dědek kromě Jana Dolanského a Lenky Vlasákové vyzpovídá také herečku Jaroslavu Obermaierovou, zpěváka Ondřeje Hejmu a kuchařku Kristínu Němčkovou.

Připomeňte si Jana Dolanského jako nezapomenutelného Buráka v komediálním seriálu pro všechny milovníky dobrého jídla Ohnivý kuře:

Lenku Vlasákovou si navíc můžete připomenout v seriálu Polda jako bývalou manželku Davida Matáska:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.