zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jan Přeučil a Eva Hrušková 20 let spolu. Neuhádnete, co stálo za jejich seznámením

Jan Přeučil s Evou Hruškovou.
Autor: archiv FTV Prima Jan Přeučil s Evou Hruškovou.
schneiz , Vydáno: 28.03.2021
Herecká i životní dvojice Jan Přeučil a Eva Hrušková letos v únoru oslavila krásných dvacet let společného života. Určitě patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Jejich osudy nejsou neznámé, ale opravdu víte, jak se tihle dva vlastně dali dohromady?

reklama

Vyhlášený gentleman i vynikající rétor Jan Přeučil (*1937) a navždy křehká Popelka Eva Hrušková (*1952) tvoří sladěný pár, který kolem sebe šíří dobrou náladu, chytrý humor a optimismus. Oba se v životě dokázali přenést přes nejednu bolestivou událost, v neposlední řadě společně překonali i koronavirus, kterým se nakazili v loňském roce.

Idylické manželství. Už dvacet let

„V únoru to bylo dvacet let, co jsme spolu. Honzík nevěděl, do čeho jde,“ směje se při vzpomínce na začátek jejich společného života herečka Eva Hrušková, s níž se Jan Přeučil oženil po smrti své první manželky Štěpánky Haničincové. 

Jan Přeučil s Evou Hruškovou jsou již dvacet let spolu.
Autor: archiv FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka Jan Přeučil s Evou Hruškovou jsou již dvacet let spolu.

Jak prozradili v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, na začátku jejich seznámení byla bábovka. „Přinesla jsem mu ji s čistými úmysly. Jan tehdy ztratil Štěpánku a já jsem tři roky předtím byla v podobné situaci, kdy zemřel tatínek od mých kluků. Vím, jak je to strašná a smutná věc. Druhý večer jsem zazvonila u Honzíka, přinesla jsem mu bábovku a šálek čaje. Říkala jsem mu: Sousede, budete potřebovat sílu. Byla to taková zvláštní chvíle, kterou si pamatujeme doteď. Pak jsme spolu ale ještě dlouho nemluvili. To až později,“ svěřila herečka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Čtěte také: Jak mít spokojené manželství podle vědců

A Jan Přeučil zamilovaně dodává: „Teď to bude dvaadvacet let, kdy Štěpánka odešla do hereckého nebe. Ale měl jsem ve svém věku neskutečné štěstí, že jsem potkal v Evičce takový poklad.“ V současnosti se Jan Přeučil a Eva Hrušková věnují zejména přípravám loutkových představení pro děti. Do pandemie se svým divadlem pravidelně křižovali republiku. 

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Jan Přeučil , Eva Hrušková , výročí seznámení , láska , spokojené manželství

reklama

Přečtěte si také

reklama