Celebrity

8. listopadu 2023 07:50

David Laštovka

Adam Mišík vystoupením rozzuřil sportovce. Totální fraška a výsměch, vzkazují mu

Adam Mišík a Natálie Jirásková v Show Jana Krause

Zpěvák Adam Mišík se postaral o pořádné pozdvižení. Na jeho vystoupení na slavnostním předávání cen Atlet roku, kde účinkoval s kapelou, se strhla drsná kritika. Někteří sportovci si neberou servítky. Co se stalo?

Ze slavnostního vyhlášení cen pro nejlepší české atlety se stala tak trošku fraška. Postaral se o ni zpěvák Adam Mišík se svojí kapelou. Na těchto akcích bývá zvykem, že interpreti používají playback, většinou se ale všichni snaží, aby vše působilo autenticky.

Zatímco Olga Lounová nebo Anna K. zpříjemnily předávání cen profesionálním hudebním vystoupením, Mišíkova kapela vzbudila poprask. Konkrétně bubeník, který se v písničce hrané na playback ani neobtěžoval vyndat paličky a jen máchal rukama ve vzduchu naprázdno. „Že to není live, je všem jasné, ale nevzít si paličky k bicím mi přijde jako totální fraška a výsměch. Za tohle berou honorář“? napsal na Instagram Jakub Holuša, bývalý atlet a mistr Evropy v běhu na 1 500 metrů.

Inspirovali se Richardem Krajčem?

Také Romana Šebrleho, olympijského vítěze z roku 2004, skupina Adama Mišíka šokovala. „Když si zapomeneš tretry (paličky) na závod (koncert),“ napsal bývalý vícebojař na svoji sociální síť a přidal fotografii z ostudného vystoupení.

Redakce webu Prima Ženy kontaktovala se žádostí o vyjádření Adama Mišíka i jeho management, reakce z jejich strany však nedorazila. V minulosti se o podobný poprask postarala skupina Kryštof, když si při vystoupení na Českém slavíkovi zpěvák Richard Krajčo zalepil ústa leukoplastí.

Adam Mišík před několika týdny doprovázel svého otce, hudebníka Vladimíra Mišíka, na Pražském hradě, kde ho prezident Petr Pavel ocenil státním vyznamenáním.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.