EXTRA z Ano, šéfová! Verze medailonku Jitky se Santem Pagana, kterou v TV neuvidíte

Pusťte si níže obě varianty televizní vizitky hlavních tváří novinky Ano, šéfová! s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem. Jednu z nich uvidíte jen na webu iPrima.cz!

Už jste je oba měli možnost vidět v premiérovém dílu, který si nyní můžete celý přehrát online na iPrima.cz. Stejně tak i jejich krátké představení hned v úvodu pořadu. Víte ale, že verzí medailonku bylo více? Máme pro vás dvě vítězné varianty. Která se více líbí vám?

Tady si přehrajte 1. VARIANTU medailonku k pořadu Ano, šéfová!

Tady si přehrajte 2. VARIANTU medailonku k pořadu Ano, šéfová!

V pořadu Ano, šéfová! je vidět nejen to, jak svým osobitým stylem Jitka se Santem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale můžete také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. Ten je plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala na Sicílii a Santo jako správný syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů.

Pořad Ano, šéfová! sledujte každé pondělí ve 21.30 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.