Jak vznikalo 22 vteřin znělky pořadu Ano, šéfová! Neuvěříte, že...

Netřeba rozvádět, že znělka je základ každého pořadu. I na té k novince Ano, šéfová! si její tvůrci dali dost záležet. Neuhodnete, jak dlouho například vznikala. Přečtěte si více, co k jejímu natáčení prozrazuje režisér znělky Vít Klusák.

Znělka k pořadu Ano, šéfová! trvá 22 vteřin, přitom natáčení se chystalo 5 dní a točilo se neuvěřitelných 17 hodin v kuse.

Záběry do znělky se natáčely v restauraci Pagana, kterou vlastní a vede Jitka Pagana. "Paní šéfová Jitka byla nesmírně vstřícná a s obdivuhodnou trpělivostí snesla přestavbu kuchyně, pyrotechnické efekty, rozbíjení bezmála padesáti talířů a především i scénu s myškou. U té jediné se bála, aby se po natočení záběru neschovala pod ledničky, takže štáb musel improvizovaně postavit mnohametrovou ohrádku..." vzpomíná autor scenáře a režisér znělky Vít Klusák. Důležitý je i dodatek, že myš natáčení přežila a nyní si užívá života v péči čtyř dětí režiséra Klusáka.

Pusťte si celou znělku pořadu Ano, šéfová!

Hudbu ke znělce složil opět Petr Ostrouchov, který je autorem i oblíbené ano-šéfovské (z jeho hudební filmografie jmenujme třeba Želary, O Kanafáskovi, Občanský průkaz či Vendeta.) Za kamerou stál Adam Kruliš, hlavní kameraman několika sérií pořadu Ano, šéfe!

Premiérové díly pořadu Ano, šéfová! uvidíte každé pondělí ve 21.30 na Primě

V pořadu Ano, šéfová! diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. Ten je plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala na Sicílii a Santo jako správný syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů.

Podívejte se na první fotky šéfovského dua Pagana z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.