První reakce Jitky a Santa Pagana po premiéře jejich pořadu Ano, šéfová!

I hlavní aktéři novinky Ano, šéfová! sledovali pondělní premiéru a následné reakce diváků, kterých se strhla doslova přívalová vlna. Jaké jsou jejich první reakce, si poslechněte na videu níže.

Zkušená gastronomka a podnikatelka v tomto oboru Jitka Pagana a ani její syn Santo nijak nezastírají, že před premiérou měli velkou trému. Přesto, že Jitka Pagana dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu a po návratu do Česka rozjela vlastní podnik v samém centru Prahy a její syn Santo provozuje úspěšný podnik v Mělníku, jako nováčci před kamerou si prý vůbec nebyli jistí.

Poslechněte si níže úplně první reakce Jitky a Santa na komenty na sociálních sítích i to, jak vnímají svoji premiéru.

O své roli v pořadu Ano, šéfová! má ostřílená gastronomka Jitka Pagana jasno. Bude svá. "V žádném případě se nechceme se Santem v pořadu srovnávat se Zdeňkem Pohlreichem! Myslím, že Šéf je v téhle zemi jenom jeden." O svém kolegovi pokračuje s úctou. "Zdeněk Pohlreich udělal pro náš obor ohromný kus práce a my se budeme snažit pokračovat v jeho šlépějích. I když v Ano, šéfová! jdeme trochu jinou cestou," řekla pro iPrima.cz Jitka Pagana, která se netají ani tím, že na rozdíl od Šéfa Pohlreicha není profesionální kuchařka. Zasvěcené kuchařské rady v navštívených podnicích proto bude předávat zkušený šéfkuchař z jejího vlastního podniku. "Já vidím, co je špatně, ale protože nejsem kuchař, zvu si do každého dílu šéfkuchaře profesionála, který ví, jak poradit."

Jitka a Santo Pagana v pořadu Show Jana Krause už dnes na Primě

Poslechněte si Jitku Pagana, co k případnému srovnávání se Zdeňkem Pohlreichem říká na videu:

Santo Pagana? Někdy neposlušný syn, ale dobrý rádce

Santo Pagana v pořadu funguje jako gastronomický rádce. "Předávám dál, co jsem se naučil. Jde vlastně o koučink. Mám hlavu plnou vizí a nápadů, máma zase po letech praxe ví, co funguje a co ne. Doufejme, že dynamika mezi námi dokáže vdechnout lidem nový vítr do plachet," představuje stručně svoji roli v pořadu Santo.

V pořadu Ano, šéfová! diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. Ten je plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala na Sicílii a Santo jako správný syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů.

Scénář a režie: Vít Klusák, Filip Remunda

Premiérové díly pořadu Ano, šéfová! vysíláme v pondělí od 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.