Celebrity

10. října 2023 17:20

Vanesa Havlíková

Antonín Panenka vzpomíná na fotbalovou kariéru. Zákaz sexu trval i půl roku, říká

Antonín Panenka v 7 pádech Honzy Dědka

Antonín Panenka (74) je bývalý československý profesionální fotbalista, který se nejvíce proslavil legendárně kopnutou penaltou ve finále mistrovství Evropy roku 1976. V talkshow u Honzy Dědka nyní zavzpomínal na období, kdy byl na vrcholu své kariéry, a mimo jiné prozradil, že je na světě díky kartářce.

Antonín Panenka v oblíbené talkshow odhalil, že jeho příchod na svět dost možná nebyla až taková náhoda. „Maminka se mi svěřila, že jí kartářka řekla, aby si mě nechali, že budu syn a budu slavný. Přede mnou je sestra, která je jen o deset měsíců starší než já. Maminka když ji porodila, hned přišla do jiného stavu, tak přemýšleli, jestli si mě mají nechat, nebo ne,“ prozradil Antonín Panenka.

„Někdo jí poradil, že se má jít zeptat kartářky. Tak šla. Řekla jí, aby si to dítě určitě nechala, že ho jednou bude znát celý svět. Díky kartám jsem tady,“ dodal. Věštba se vyplnila, z Antonína Panenky vyrostl světoznámý fotbalista, který se zapsal do fotbalové historie především penaltou na ME v Německu v roce 1976. V té době byl na vrcholu kariéry, to s sebou ale kromě pozlátka neslo i množství zákazů.

„Tenkrát byli pány v kabině doktor a trenér, muselo se jet podle jejich not. Knedlíky jsme nesměli, kouřit jsme nesměli, alkohol jsme nesměli. Tři nebo čtyři dny před zápasem jsme nesměli mít nic se ženskou,“ zavzpomínal v 7 pádech Honzy Dědka, které můžete vidět v úterý večer od 21:45 na Primě.

Kromě Antonína Penenky se v talkshow představila také Martina Pártlová s partnerem.

V určitých obdobích byl zákaz sexu obzvláště přísný a trval i několik měsíců. „Jeden rok jsme hráli kvalifikaci na MS a hrálo se středa a sobota. Půl roku,“ dodal legendární fotbalista, který si mimo jiné zahrál také v seriálu Cesty domů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.