zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bleskový tarotový horoskop na rok 2020

Bleskový tarotový horoskop na rok 2020
Autor: Pixabay Bleskový tarotový horoskop na rok 2020
Věra Várady , Vydáno: 12.12.2019
Do budoucnosti lze nahlédnout různými způsoby, k nejoblíbenějším patří tarotové karty, které umí ukázat základní energie a děje. Co tedy bude pro nás nejdůležitější v roce 2020 podle tarotových karet?

reklama

Tarotová předpověď pro rok 2020

V rozboru roku se ukazují dvě 20, symbolizované tarotovou kartou Soud. Ta ukazuje na vysvobození z nějakého těžkého životního období, uvědomění si strachů a bloků z minulosti. Můžeme se naučit lépe vnímat souvislosti. Dokážeme mít nadhled a snad pochopíme a odpustíme sobě i těm ostatním.

Dvě 0 v datu 2020 symbolizují kartu Blázna, který nám radí udělat skok dopředu, i když do neznáma. Ukazuje na krizi stávajících hodnot a na nutnost vybudovat nový svět. Měli bychom ale stát nohama pevně na zemi, aby náš skok nebyl jen propadem do hlubin. Učíme se žít s lehkostí, věci necháváme více plynout, hledáme pravou míru mezi svobodou a odpovědností.

Součtem čísel 2 + 2  vychází číslo 4, které je zastoupené kartou Císař. Ta ukazuje na autoritu, řád, dodržování zákonů, ale také na realizaci našich přání. Také na předávání zkušeností, rad a pomoci těm, kteří to skutečně potřebují. Máme energii vyřešit úkoly, které jsme dlouho odkládali, u mnohých z nás dojde k realizaci našich snů.

Podrobná věštba na rok 2020 pro jednotlivá znamení

Přečtěte si podrobnou věštbu z tarotových karet pro své znamení zvěrokruhu od známé astroložky a věštkyně Věry Várady. Dozvíte se, co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení.

 

 

 

 

 

 

 

reklama

Související témata: horoskopy , tarotové karty , předpověď rok 2020 , výklad z karet , horoskop 2020 , tarotová věštba

reklama

Přečtěte si také

reklama