Astročlánky

13. března 2021 05:55

Petra Kloidová

Horoskop: 3 znamení, která mají velkou šanci otěhotnět v roce 2021

Rok 2021 bude lásce nakloněn. Tři znamení podle hvězd zažijí velké změny v osobním životě. A kdo bude mít velkou šanci otěhotnět? Hvězdy vám to prozradí.

Horoskop na rok 2021 odkryl tři znamení zvěrokruhu, která prožijí velkou změnu a velkou lásku. Lidé ve znamení Býk, Kozoroh a Panna mohou očekávat významné turbulence v osobním životě. Mají velkou šanci potkat někoho, kdo obrátí celý jejich svět naruby.

Štěstí budou mít tentokrát i Lvice a Váhy, které si romanci užijí za nás všechny. Kdo ale bude mít to štěstí a vyplní se mu přání otěhotnět? Těmto třem znamením hvězdy rozhodně nebrání.

HOROSKOP: KDO SE V ROCE 2021 DOČKÁ SVATBY? TĚMTO ŠESTI ZNAMENÍM SE ČEKÁNÍ VYPLATÍ

Rak

Horoskop všech Račic opravdu ukazuje, že těhotenství nic nebrání. Přítomná planeta Pluto přinese zásadní změnu ve vztazích, Saturn a Jupiter přináší Rakům štěstí i v sexuální oblasti. Zatímco Neptun v Rybách přivádí do života plodnost.

Váhy

Jupiter a Saturn Váhám zkrátka děťátko přeje. Tyto dvě planety mají vliv na odvětví rodiny skoro celý a také přináší do života naplňující rodinné závazky. Přítomný Uran je zase spojovaný se sexualitou a mateřstvím.

Kozoroh

Pluto přináší nové změny do života Kozoroha. Neptun je dobře napojen na toto znamení a zvyšuje plodnost. Planeta Uran, hvězda nečekaného, je v tranzitu Raka. Sečteno a podtrženo, pohyby planet můžou Kozoroha s dítětem mile překvapit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.