zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop: Kdo se v roce 2021 dočká svatby? Těmto šesti znamením se čekání vyplatí

Nádherná filmová svatba
Autor: Liongate Nádherná filmová svatba
Lenka Nováková , Vydáno: 20.02.2021
Nový rok přináší nové začátky a nové naděje. Podle horoskopu existují znamení zvěrokruhu, která už dlouhou dobu touží po vážném vztahu a naplněné lásce. Leckterým se letos splní i to největší přání – říct si před oltářem ano. Jaká znamení to podle hvězd budou?

reklama

Horoskop lásky pro rok 2021 říká, že Býk, Kozoroh a Panna mohou čekat pořádné milostné bouře. Láska se u nich zastaví na dobu neurčitou, stejně jako u věčných „čekanek“, kterými jsou silné Lvice. Lvice budou v novém roce opačné pohlaví přitahovat jako magnet. Váhy v roce 2021 čeká celkově zajímavý společenský život.

Čínský horoskop lásky na rok 2021

Čínský horoskop lásky na rok 2021

Jaká znamení uslyší svatební zvony v roce 2021?

Beran

Berani mají velkou šanci. Tento rok bude hodně nápomocný pro všechny, kteří touží potkat životního partnera, nebo pro ty, kteří mají problém vztah vůbec začít. Díky výrazným přechodům planet má Beran velkou naději na to, že se mu splní sen v oblasti osobního života.

Býk

Stejně to bude mít i charismatický Býk. Single Býci mají velkou šanci najít partnera pro život, který je podrží i v těžkých životních situacích. Ti, kteří nějaký vztah už prožívají, by se neměli bát posunout jejich partnerství k zářné budoucnosti. Býky čeká úspěch a podpora rodiny. Rok 2021 přinese tomuto znamení pozitivní změny v životě. Někdo možná jednoho dne zaklepe na vaše dveře a vy konečně najdete svou spřízněnou duši.

Prázdniny s Cameron Diaz a Judem Law

Horoskop lásky 2021: Tři znamení čeká v osobním životě velké překvapení

Panna

Panny mají všechny předpoklady k tomu, aby mohly letos plánovat vlastní svatbu. Překážky, které jim doteď bránily najít toho správného partnera, konečně zmizí. Panny doslova čeká naplnění jejich tužeb.

Váhy

Hvězdy říkají, že pro Váhy bude rok 2021 hodně speciální. Pravděpodobně najdou toho pravého partnera a mají velkou šanci, že s ním dojdou až k oltáři. Pokud jste Váha a jste právě single, můžete vsadit na to, že najdete svou vysněnou polovičku právě letos. Tento rok bude pro Váhy velice uspokojící ve všech směrech.

Láska na terase

Horoskop: Toto jsou všechny dny v roce 2021, kdy vám v lásce bude přáno

Kozoroh

Nový rok bude v manželství přát i Kozorohům. Všechny překážky, které Kozorohovi bránily před svatbou, zmizí díky tranzitu Jupiteru. Nastává ten správný čas najít někoho, s kým může být Kozoroh celý život spokojený.

Ryby

I pro Ryby bude rok 2021 dle horoskopu nezapomenutelný. Toto období přeje všem vdavekchtivým Rybám. Nezadané Ryby mají také velkou šanci najít to pravé štěstí v druhé polovičce. Pokud zažijí tento rok třeba jen zásnuby, budou určitě velkolepě romantické. Hvězdy říkají, že to věčné čekání se vyplatí. Vaše manželství bude šťastné a naplněné.

Rok 2021

Jaký bude rok 2021? Podle astrologie symbolizuje nový začátek

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

reklama

Související témata: horoskop na rok 2021 , horoskop 2021 , předpověď na rok 2021 , roční horoskop , znamení zvěrokruhu , astrologie , bleskový horoskop , rychlá předpověď , horoskop na příští rok , horoskop lásky , horoskop lásky 2021 , svatba

reklama

Přečtěte si také

reklama